Сателитски телефон Иридиум 9555 + кућиште Пелицан 1150 (половно, 12-месечна гаранција)
In stock
- МАРКА:
- IRIDIUM
- МОДЕЛ:
- 9555 PRE-OWNED
- ДЕО #:
- BPKT0801
- ORIGIN:
- Тајланд
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦИ
- AVAILABILITY:
- CURRENTLY UNAVAILABLE
- SKU:
- Iridium-9555-Phone-Pelican-RES
Иридиум је једини провајдер заиста глобалних сателитских решења за глас и податке са потпуном покривеношћу Земље (укључујући океане, ваздушне путеве и поларне регионе). Иридиум телефони испоручују основне комуникационе услуге до и од удаљених подручја где није доступан ниједан други облик комуникације.
Иридиум 9555 је врхунски у поузданим мобилним комуникацијама. То је робусно направљен алат, а не играчка. Неће играти игрице, снимати слике или пуштати МП3. Оно што ће радити је посао. Свуда. Без изузетка. Дизајниран је да издржи најтежа светска окружења, тако да најтежи светски купци могу да се ослоне на њега као критичну линију спаса кад год и где год их однесе потреба.
Иновативни дизајн сателитског телефона Иридиум 9555 нуди значајно смањену величину, облик који је лакши за руке, интуитиван кориснички интерфејс и нове функције као што је унутрашња антена. Компактан је, лаган и лак за употребу, са светлијим екраном, телефоном са звучником, побољшаном службом за размену кратких порука (СМС) и могућностима е-поште, као и надограђеним мини-УСБ портом за пренос података. Телефон 9555 је пројектован да издржи и добро ради у најнапорнијим, удаљеним и индустријским окружењима на свету, укључујући отпорност на воду и ударце. У комбинацији са једином комуникационом мрежом која пружа заиста глобалну покривеност, 9555 испоручује поуздану, безбедну, у реалном времену, критичну комуникацијску услугу коју корисници Иридиум-а очекују.
Specifications
| ИСПОРУКА ИЗ | CALGARY, AB, CANADA |
|---|---|
| МОДЕЛ | 9555 PRE-OWNED |
| ДЕО # | BPKT0801 |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ТЕЛЕФОН |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | 100% GLOBAL |
| МАРКА | IRIDIUM |
| НЕТВОРК | IRIDIUM |
| СЕРВИС | IRIDIUM VOICE |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | МАРИТИМЕ, PORTABLE |
| ВРСТА ПРИБОРА | HANDSET |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | L BAND (1-2 GHz) |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| ДАТА СПЕЕД | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| ПОДРЖАНИ ЈЕЗИЦИ | ENGLISH, ARABIC, CZECH, CHINESE, DANISH (DANSK), DUTCH (NEDERLANDS), FINNISH (SUOMI), FRENCH, GERMAN, GREEK, HEBREW, ITALIAN, JAPANESE, KOREAN, NORWEGIAN (NORSK), POLISH, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, SWEEDISH, TURKISH |
| КАРАКТЕРИСТИКЕ | PHONE, TEXT MESSAGING, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL***, PRE-OWNED |
| ЦЕРТИФИКАЦИЈЕ | IRIDIUM CERTIFIED, FCC, INDUSTRY CANADA |
| ЦОНСТЕЛЛАТИОН | 66 САТЕЛИТА |
| ВРЕМЕ РАЗГОВОРА | UP TO 4 HOURS |
| ВРЕМЕ НА ЧЕКАЊУ | UP TO 30 HOURS |
| ЛЕНГТХ | 143 mm |
| ВИДТХ | 55 mm |
| ДУБИНА | 30 mm |
| ТЕЖИНА | 266 grams (9.4 oz) |
Feature
Карактеристике Иридиум 9555
Индустријски дизајн за неупоредиву издржљивост
Компактан физички отисак за поједностављену преносивост
Интуитивно корисничко сучеље за функционалност ван кутије
Побољшана могућност слања СМС порука и е-порука
Интегрисани спикерфон
Слушалице и хандс-фрее могућност
Унутрашња антена
Мини-УСБ порт за пренос података и подршка за телефон као модем
21 подржан језик менија
Приказ
200 карактера осветљен графички дисплеј
Мерачи јачине звука, сигнала и батерије
Осветљена тастатура отпорна на временске услове
Цаллинг Феатурес
Интегрисани спикерфон
Брзо се повежите са Иридиум говорном поштом
Могућност двосмерног СМС-а и кратке е-поште
Међународни приступни код који се може унапред програмирати (00 или +)
Поштанско сандуче за гласовне, нумеричке и текстуалне поруке
Избор звона и тонова упозорења (8 избора)
Меморија
Интерни адресар са 100 уноса, са капацитетом за више телефонских бројева, адреса е-поште и белешки
Адресар СИМ картице са капацитетом од 155 уноса
Историја позива задржава примљене, пропуштене и упућене позиве
Функције контроле употребе
Тајмери позива које могу да конфигуришу корисници за управљање трошковима
Закључавање тастатуре и ПИН закључавање за додатну сигурност
What's included
Глобална мапа покривености Иридиум 9555

Иридиум испоручује основне комуникационе услуге ка и из удаљених подручја где није доступан ниједан други облик комуникације. Покрећена јединствено софистицираном глобалном констелацијом од 66 умрежених сателита у ниској орбити (ЛЕО), Иридиум® мрежа обезбеђује висококвалитетне гласовне и податковне везе преко целе површине планете, укључујући дисајне путеве, океане и поларне регионе. Заједно са својим екосистемом партнерских компанија, Иридиум испоручује иновативан и богат портфолио поузданих решења за тржишта која захтевају заиста глобалну комуникацију.
На само 780 километара од Земље, близина Иридијумове ЛЕО мреже значи покривеност од пола до пола, краћу путању преноса, јаче сигнале, мању латенцију и краће време регистрације него код ГЕО сателита. У свемиру, сваки Иридиум сателит је повезан са до четири друга, стварајући динамичку мрежу која усмерава саобраћај између сателита како би се обезбедила глобална покривеност, чак и тамо где традиционални локални системи нису доступни.
