Иридиум Ектреме 9575Н сателитски телефон (ЦПКТН1901)
In stock
- МАРКА:
- IRIDIUM
- МОДЕЛ:
- 9575N EXTREME
- ДЕО #:
- CPKTN1901
- ORIGIN:
- Тајланд
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦИ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9575-Satellite-Phone
- Buy 2 for 1.211,05 € 1.211,05 € each and save 2%
- Buy 5 for 1.198,69 € 1.198,69 € each and save 3%
- Buy 10 for 1.173,97 € 1.173,97 € each and save 5%
Побољшани квалитет гласа, интегрисани спикерфон и могућност хендсфрија чине Иридиум 9575 паметним избором.
Иридиум 9575 Ектреме је омогућен за СМС који вам омогућава да останете у контакту и делите искуства са другима путем текстуалних порука које се лако користе. Пошаљите бесплатан текст / СМС поруку .
Иридиум Ектреме је опремљен програмабилним дугметом за хитне случајеве које активира критичан, брз одговор када вам је најпотребнији. То је једини сателитски телефон са СОС дугметом омогућеним за ГПС са хитним службама које подржава ГЕОС Травел Сафети Гроуп , укљученим без додатне накнаде. Погледајте Детаљи .
Иридиум 9575 Ектреме је опремљен услугама заснованим на локацији (ЛБС) које омогућавају ГПС позиционирање и омогућавају вам да одредите и делите своје координате са било ког места на свету.
Specifications
| HS CODE | 85176200 |
|---|---|
| ИСПОРУКА ИЗ | ARIZONA, USA, CALGARY, AB, CANADA, DUBLIN, IRELAND |
| МОДЕЛ | 9575N EXTREME |
| ДЕО # | CPKTN1901 |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ТЕЛЕФОН |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | 100% GLOBAL |
| МАРКА | IRIDIUM |
| НЕТВОРК | IRIDIUM |
| СЕРВИС | IRIDIUM VOICE |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | ХАНДХЕЛД |
| ВРСТА ПРИБОРА | HANDSET |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | L BAND (1-2 GHz) |
| ДАТА СПЕЕД | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| ПОДРЖАНИ ЈЕЗИЦИ | ENGLISH, ARABIC, CZECH, CHINESE, DANISH (DANSK), DUTCH (NEDERLANDS), FINNISH (SUOMI), FRENCH, GERMAN, GREEK, HEBREW, HUNGARIAN, ITALIAN, JAPANESE, KOREAN, NORWEGIAN (NORSK), POLISH, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, SWEEDISH, TURKISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| КАРАКТЕРИСТИКЕ | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL*** |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| ЦОНСТЕЛЛАТИОН | 66 САТЕЛИТА |
| ВРЕМЕ РАЗГОВОРА | UP TO 4 HOURS |
| ВРЕМЕ НА ЧЕКАЊУ | UP TO 30 HOURS |
| ЛЕНГТХ | 140 mm (5.5") |
| ВИДТХ | 60 mm (2.36") |
| ДУБИНА | 27 mm (1.06") |
| ТЕЖИНА | 247 grams (8.7 oz) |
Feature
Иридиум 9575 Ектреме Феатурес
• Услуге засноване на локацији са омогућеним ГПС-ом
• Онлине праћење
• Омогућена прилагођена решења за различита тржишта
• Додатна опрема за драматично побољшање личне комуникације
• Дизајн СОС дугмета усклађен са сателитским уређајем за обавештавање о хитним случајевима (СЕНД).
• Поуздана двосмерна глобална покривеност
• Најјачи сателитски уређај војног квалитета икад направљен
What's included
Мапа глобалне покривености Иридијума

Иридиум испоручује основне комуникационе услуге ка и из удаљених подручја где није доступан ниједан други облик комуникације. Покрећена јединствено софистицираном глобалном констелацијом од 66 умрежених сателита у ниској орбити (ЛЕО), Иридиум® мрежа обезбеђује висококвалитетне гласовне и податковне везе преко целе површине планете, укључујући дисајне путеве, океане и поларне регионе. Заједно са својим екосистемом партнерских компанија, Иридиум испоручује иновативан и богат портфолио поузданих решења за тржишта која захтевају заиста глобалну комуникацију.
На само 780 километара од Земље, близина Иридијумове ЛЕО мреже значи покривеност од пола до пола, краћу путању преноса, јаче сигнале, мању латенцију и краће време регистрације него код ГЕО сателита. У свемиру, сваки Иридиум сателит је повезан са до четири друга, стварајући динамичку мрежу која усмерава саобраћај између сателита како би се обезбедила глобална покривеност, чак и тамо где традиционални локални системи нису доступни.