Иридиум 9603Н СБД примопредајник
In stock
- МАРКА:
- IRIDIUM
- МОДЕЛ:
- 9603N
- ДЕО #:
- SBDN9603E
- ORIGIN:
- Тајланд
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦИ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9603N-SBD-Transceiver
- Buy 5 for 174,52 € 174,52 € each and save 1%
- Buy 20 for 172,76 € 172,76 € each and save 2%
- Buy 50 for 171,00 € 171,00 € each and save 3%
- Buy 100 for 167,47 € 167,47 € each and save 5%
Иридиум 9603Н СБД примопредајник
Револуција у размерама, компактни Иридиум 9603Н је најмањи комерцијално доступан двосмерни сателитски примопредајник података на свету, дизајниран за апликације где је простор на првом месту, а повезаност је критична.
Једну четвртину запремине и половину отиска Иридиум 9602, иновативни Иридиум 9603 примопредајник комбинује глобалну покривеност сателитске констелације Иридиум са ниском латенцијом Иридиум Схорт Бурст Дата Сервице да обезбеди високо поуздану сателитску комуникацију од пола до пола.
Са најмањим фактором облика од свих комерцијалних сателитских примопредајника који су данас доступни, Иридиум 9603 је идеалан за апликације са ограниченим простором, укључујући системе за праћење, праћење и аларме. Такође је веома приступачан, кошта нешто више од Иридиум 9602 претходне генерације.
Пружајући двосмерну комуникацију у изузетним размерама, Иридиум 9603 примопредајник додатно проширује Иридиум повезану корисничку базу широм света.
Спецификације животне средине
Опсег радне температуре: -40ºЦ до +85ºЦ
Опсег радне влажности: _ 75% РХ
Температурни опсег складиштења: -40ºЦ до +85ºЦ
Опсег влажности складиштења: _ 93 % РХ
РФ интерфејс
Фреквенцијски опсег: 1616 МХз до 1626,5 МХз
Метод двостраног штампања: ТДД (дуплекс у временском домену)
Улазна/излазна импеданса: 50 ома
Метод мултиплексирања: ТДМА/ФДМА
ДЦ Повер Инпут
Опсег улазног напона напајања: 5.0В +/- .5В ДЦ
Таласање улазног напона напајања: <40мВ пп
Струја мировања (вршна): 156мА
Струја мировања (просек): 34мА
Струја преноса (просек): 145мА
Струја преноса (вршна): 1.3А
Струја пријема (просек): 39мА
Струја пријема (вршна): 156мА
СБД пренос поруке – Просечна струја: 158мА
СБД пренос порука – просечна снага: <= 0,8 В
Specifications
| МОДЕЛ | 9603N |
|---|---|
| ДЕО # | SBDN9603E |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | SATELLITE M2M |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | 100% GLOBAL |
| МАРКА | IRIDIUM |
| НЕТВОРК | IRIDIUM |
| СЕРВИС | IRIDIUM SBD |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | МАРИТИМЕ, ВЕХИЦУЛАР |
| POWER REQUIREMENTS | +5 V +/- 0.5 V |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, PERSONNEL & ASSET TRACKING, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| ЦЕРТИФИКАЦИЈЕ | CE COMPLIANCE, FCC |
| ЦОНСТЕЛЛАТИОН | 66 САТЕЛИТА |
| ЛЕНГТХ | 31.5 mm |
| ВИДТХ | 29.6 mm |
| ДУБИНА | 8.1 mm |
| ТЕЖИНА | 11.4 gr |
Feature
Features
- Single header connector for Power & On/Off Control
- RS232 Interface (Simple AT command interface)
- Network Available
- Light weight (11.4 grams)
- Small single board transceiver (34.5mm X 29.6mm X 8.1mm)
- Iridium Short Burst Data service
- Mobile originated messages up to 340 bytes
- Mobile terminated messages up to 270 bytes
- Low, uniform global latency (less than 1 minute)
- Coverage in areas not serviced by cellular
Мапа глобалне покривености Иридијума

Иридиум је једини провајдер заиста глобалних сателитских решења за глас и податке са потпуном покривеношћу Земље (укључујући океане, ваздушне путеве и поларне регионе). Иридиум телефони испоручују основне комуникационе услуге до и од удаљених подручја где није доступан ниједан други облик комуникације.