Iridium AeroAntenna Fiksna Antena sa Stabom - Montaža za Bracket (AT1621-73)
Iridium AeroAntenna fiksna antena sa stubom - montaža na nosač (AT1621-73)
AeroAntenna fiksna antena sa stubom, za korišćenje sa Iridium 9500, 9505 ili 9505A satelitskim telefonima i 9570 prenosnom dokom, pruža izvanredne performanse prijema za trajne primene u zgradama ili na moru. Dizajnirana je za rad u slobodnom vazduhu. (Bez zemljane ravni.) AT1621-73 fiksna mast Iridium dodatna antena za montažu na stub je namenjena za korišćenje sa Iridium i Motorola satelitskim telefonima i raznim sistemima prenosnih dokova na fiksnim lokacijama.
Specifications
| ДЕО # | AT1621-73 |
|---|---|
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ТЕЛЕФОН |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | 100% GLOBAL |
| МАРКА | AEROANTENNA |
| НЕТВОРК | IRIDIUM |
| СЕРВИС | IRIDIUM VOICE |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | FIXED, МАРИТИМЕ |
| ВРСТА ПРИБОРА | ANTENNA |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | L BAND (1-2 GHz) |
| КОМПАТИБИЛНО СА | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM GO! |
| КАРАКТЕРИСТИКЕ | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 18,5 cm (7,3 busto) |
| DIAMETER | 8.3 cm (3.25 inches) |
| ТЕЖИНА | 226,79 gramas |