Иридиум АероАнтенна мобилна стална антена (АТ1621-5)
In stock
- МАРКА:
- AEROANTENNA
- ДЕО #:
- AT1621-5
- ORIGIN:
- Сједињене Државе
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦИ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-AT1621-5-Fixed-Mobile
Ова антена са иридијумском фреквенцијом (АТ1621-5) је дизајнирана за копнене/мобилне апликације и радиће и са гласовним и са системима за пренос података. 197 инча антенског кабла је укључено и причвршћено за антену. Антена има преградни конектор који омогућава да се угради на кров возила са само једном рупом.
Спецификације
Пречник: 8,966 цм (3,53 ин.)
Висина: 2.108 цм (.83 ин.)
Тежина: 283,49 грама (10,0 оз)
(Овај производ се такође продаје као Беам РСТ720)
Specifications
| ДЕО # | AT1621-5 |
|---|---|
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ТЕЛЕФОН |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | 100% GLOBAL |
| МАРКА | AEROANTENNA |
| НЕТВОРК | IRIDIUM |
| СЕРВИС | IRIDIUM VOICE |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | ВЕХИЦУЛАР |
| ВРСТА ПРИБОРА | ANTENNA |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -40°C to 70°C |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | L BAND (1-2 GHz) |
| КОМПАТИБИЛНО СА | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM 9500, IRIDIUM GO! |
| КАРАКТЕРИСТИКЕ | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ВИДТХ | 8.966 cm (3.53 in.) |
| ДУБИНА | 2,108 cm (0,83 po) |
| ТЕЖИНА | 283,49 grammes (10,0 onces) |