Комплет каблова за пасивну антену иридијумског зрака - 3м / 9фт (РСТ931)
In stock
- МАРКА:
- BEAM
- ДЕО #:
- RST931
- ORIGIN:
- Уједињено Краљевство
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦИ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Passive-Cable-RST931
Комплет каблова за пасивну антену иридијумског зрака - 3м / 9,8фт (РСТ931)
Беам РСТ931 Иридијумски антенски кабл од 3 м (9 стопа) пружа флексибилну инсталацијску опцију за веома компактне инсталације, где се примопредајни модул налази близу антене и претходно је завршен ТНЦ мушким конекторима.
• У оквиру Иридијумове спецификације губитка од 3дБ
• Кабл за микроталасну пећницу Тимес
• ТНЦ терминал за повезивање са терминалом и антеном
• Потпуно тестирано
• Састављен у Аустралији
Specifications
| ДЕО # | RST931 |
|---|---|
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ТЕЛЕФОН |
| МАРКА | BEAM |
| НЕТВОРК | IRIDIUM |
| ВРСТА ПРИБОРА | CABLE |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | L BAND (1-2 GHz) |
| КАРАКТЕРИСТИКЕ | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85444210 |
| ЛЕНГТХ | 3m (9.8') |
| ТЕЖИНА | 0.15 kg (0.33 lbs) |