Иридиум ГО! ВиФи адаптер за паметни телефон + бесплатна достава!!! (АХКТ1301) - ПОЛОВНИ
ПХОНЕС | ПЛАНОВИ | БУНДЛЕС | ДОДАТНА ОПРЕМА | ПОДРШКА
Out of stock
- МАРКА:
- IRIDIUM
- МОДЕЛ:
- GO!
- ДЕО #:
- AHKT1301
- ORIGIN:
- Малезија
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦИ
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Iridium-GO-WiFi-Adapter-Pre-Owned
Иридиум ГО! ВиФи адаптер за паметне телефоне за Андроид и иОС
Иридиум ГО! ствара прву поуздану глобалну везу за гласовну и дата комуникацију на вашем паметном телефону или до 5 мобилних уређаја. Без бриге. Без накнаде за роминг. Само повезани и у контакту где год да сте, кад год вам затреба, са уређајима на које се свакодневно ослањате.
Идите даље на личну комуникацију
Иридиум ГО! није налик било чему што је свет видео раније. Покрећена најдаље мрежом на свету, ова компактна, робусна и преносива јединица драматично проширује могућности било ког паметног телефона, лаптопа или таблета стварањем Ви-Фи приступне тачке са сателитском подршком било где на планети.
Трансформишите свој паметни телефон
Иридиум ГО! тренутно трансформише ваш поуздани уређај у глобалну комуникацијску моћ. За корпоративне пењаче и викенд ратнике, појединце, предузећа или владе, за свакога ко је у покрету, ван домета или ван мреже копном или на мору Иридиум ГО! омогућава поуздане могућности гласа и података за ваш паметни телефон или до 5 мобилних уређаја.
Лична комуникацијска револуција
Симпле
Иридиум ГО! омогућава сателитско повезивање за ваше мобилне уређаје тамо где земаљске мреже не могу. Једноставно подигните интегрисану антену и јединица са батеријским напајањем се брзо и аутоматски повезује са Иридиум ЛЕО сателитском констелацијом како би створила било коју Ви-Фи приступну тачку у кругу од приближно 30,5 метара (100 стопа). Можете лако да повежете и користите више уређаја у овој области користећи Иридиум ГО! апликација.
Свестран
Иридиум ГО! подржава читав низ глобалних комуникација, укључујући:
Мобилни
Можете узети Иридиум ГО! било где. Довољно је мали да стане у ваш џеп и, као и други Иридијум уређаји, довољно чврст да издржи кишу, песак, прашину и грубу употребу. Може се носити, лако сместити у ранац или монтирати у возила, авионе и чамце за мобилне апликације.
Иновативно
Комбинујући најбоље што нуде и сателитски и мобилни телефони, Иридиум ГО! је први у потпуно новој категорији личних уређаја за сателитско повезивање. То је такође моћна развојна платформа оптимизована за Иридиум партнере да праве апликације, проширујући комуникационе могућности још више на удаљеним локацијама.
Приступачно
Иридиум ГО! је приступачно решење за заиста глобално повезивање. Користи и проширује ваше постојеће поуздане уређаје, компатибилан је са Аппле и Андроид оперативним системима и елиминише трошкове роминга. Омогућава да се везе деле међу више корисника и подржан је приступачним плановима који одржавају разумне трошкове гласа и података.
Ваши мобилни уређаји ће сада радити било где на планети
|
Specifications
| МОДЕЛ | GO! |
|---|---|
| ДЕО # | AHKT1301 |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ТЕЛЕФОН |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | 100% GLOBAL |
| МАРКА | IRIDIUM |
| НЕТВОРК | IRIDIUM |
| СЕРВИС | IRIDIUM VOICE, IRIDIUM GO! |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | PORTABLE |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | L BAND (1-2 GHz) |
| КАРАКТЕРИСТИКЕ | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| ЦОНСТЕЛЛАТИОН | 66 САТЕЛИТА |
| ВРЕМЕ РАЗГОВОРА | UP TO 5.5 HOURS |
| ВРЕМЕ НА ЧЕКАЊУ | UP TO 15.5 HOURS |
| ЛЕНГТХ | 114 mm (4.5") |
| ВИДТХ | 83 mm (3.25") |
| ДУБИНА | 32 mm (1.25") |
| ТЕЖИНА | 304 grams (10.72 oz) |
Мапа глобалне покривености Иридијума

Иридиум је једини провајдер заиста глобалних сателитских решења за глас и податке са потпуном покривеношћу Земље (укључујући океане, ваздушне путеве и поларне регионе). Иридиум телефони испоручују основне комуникационе услуге до и од удаљених подручја где није доступан ниједан други облик комуникације.




