Motorola DP4401e Digital Two-Way Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
calcActive())">
In stock
- МАРКА:
- MOTOROLA
- ДЕО #:
- MDH56RDC9RA1AN
- ORIGIN:
- Малезија
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Motorola-MDH56RDC9RA1AN
870,00 €
Без ПДВ-а:
870,00 €
Без ПДВ-а:
DP4401e Digital Two-WAy Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
Specifications
| ДЕО # | MDH56RDC9RA1AN |
|---|---|
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | TWO-WAY RADIO |
| МАРКА | MOTOROLA |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | ХАНДХЕЛД |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| ЛЕНГТХ | 131 mm |
| ВИДТХ | 59 mm |
| ДУБИНА | 22 mm |
Write a Review