Парадигма Хорнет 99
In stock
- МАРКА:
- PARADIGM
- МОДЕЛ:
- HORNET 99
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Paradigm-Hornet-99
Парадигма Хорнет 99
Хорнет99 је мобилно решење са Глобал Кспресс сертификатом компактне величине које се испоручује са Оутдоор Парадигм Интерфаце Модуле (ПИМ). Комбинујући оптималне перформансе и функционалност, антенски систем Хорнет 99 серије је омогућен да обезбеди приступ најнапреднијим ИП сателитским услугама. Терминал је дизајниран да пружи најбоље могуће перформансе на Глобал Кспресс мрежи.
Хорнет99 терминал је лаган, робустан и брз за постављање и одлагање. Дизајн је једноставан и робустан за брз рад у захтевним окружењима. Дуал-оффсет антена пружа максималну ефикасност и оптималне карактеристике зрачења за побољшани проток и доступност података. Користи сегментирани рефлектор од карбонских влакана од 5 делова који се брзо и прецизно поставља без потребе за алатом.
Интегрисани примопредајник Ка-Банд садржи БУЦ, ПЛЛ ЛНБ и све повезане компоненте таласовода у затвореној компактној јединици која не захтева вентилаторе за хлађење. Усмеравање антене је веома једноставна операција коришћењем интегрисаног помагала за показивање Оутдоор ПИМ-а или странице за показивање веб интерфејса, од којих обе обезбеђују визуелне и аудио повратне информације. Спољни ПИМ је унапред подешен на Инмарсат глобални сигнални канал који спречава случајно показивање на суседне сателите и укључује функцију калибрације једним додиром.
Статив је произведен од алуминијума са подесивим ногама које пружају низак профил и широк оперативни отисак. Интерфејс за антену је квачица за брзо отпуштање.
Терминал, спољни ПИМ, статив и сви каблови се испоручују у пеликази по мери.
Specifications
| МОДЕЛ | HORNET 99 |
|---|---|
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ИНТЕРНЕТ |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| МАРКА | PARADIGM |
| НЕТВОРК | INMARSAT |
| СЕРВИС | INMARSAT GX |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | PORTABLE |
| ВРСТА ПРИБОРА | ANTENNA |
| АНТЕННА СИЗЕ | 99 cm (40 inch) |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 65, IP 66 |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | Ku BAND |
| ТЕЖИНА | 29kg (hors pélicase) |
Feature
• Сегментирани рефлектор од карбонских влакана од 99 цм
• 5В примопредајник и напајање
• Статив са Аз/Ел носачем и базном јединицом примопредајника
• ПИМ спољна јединица
• Комплет за монтажу ПИМ-а и кабл за напајање
• 1м сет каблова* са ПЛС
• 2м Етхернет кабл
• Транзитни случај(и)