Цобхам Екплорер 540 БГАН М2М ЛТЕ мобилни модем (403715А-101)
TERMINALS | PLANS | ACCESSORIES | RENTALS | SUPPORT
In stock
- МАРКА:
- COBHAM
- ДЕО #:
- 403715A-101
- ORIGIN:
- Данска
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦИ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Explorer-Cellular-Modem
Цобхам Екплорер 540 БГАН М2М ЛТЕ мобилни модем (403756А-00500)
Једноставним повезивањем ЛТЕ модема на полеђини ЕКСПЛОРЕР 540 , терминал је у могућности да користи локалну ћелијску мрежу као алтернативу БГАН-у, са аутоматским пребацивањем између БГАН-а и целуларних мрежа.
ЛТЕ модем је категорисан за аутомобиле и дизајниран за оштра окружења са проширеним температурним опсегом од -40 до +85°Ц, а достиже проток до 150 Мбпс са ЛТЕ Цат. 4.
Specifications
| ДЕО # | 403715A-101 |
|---|---|
| GPU | 200 TOPS |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | SATELLITE M2M |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| МАРКА | COBHAM |
| НЕТВОРК | INMARSAT |
| СЕРВИС | INMARSAT BGAN M2M |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | FIXED |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| ЛЕНГТХ | 85 mm |
| ВИДТХ | 85 mm |
| ДУБИНА | 40 mm |
| ТЕЖИНА | 380 grams |