Iridium Edge™
In stock
- MARKA:
- IRIDIUM
- MODEL:
- EDGE
- CZĘŚĆ #:
- EDGE1601
- ORIGIN:
- Tajlandia
- Warranty:
- 12 MIESIĘCY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Edge-SBD-Modem
Iridium Edge™
Pozwól swoim klientom wykorzystać istniejące rozwiązania naziemne do zarządzania flotą, telematyki, bezpieczeństwa i innych aplikacji do zdalnego monitorowania za pośrednictwem Iridium Edge™, gotowego, niezawodnego urządzenia do komunikacji satelitarnej, które uzupełnia istniejące rozwiązania komórkowe, tworząc łączność w dwóch trybach dla najbardziej odległych i niedostępnych rejonów świata.
Szybki czas wprowadzania produktów na rynek jest kluczowym elementem dzisiejszego wysoce konkurencyjnego środowiska komunikacyjnego. Iridium Edge™ to gotowy do użycia, odporny na warunki środowiskowe, wytrzymały sprzęt, który zmniejsza koszty i komplikacje związane z rozwojem sprzętu, produkcją i certyfikacją terminala satelitarnego.
Kluczowe cechy Iridium Edge™:
- Gotowe urządzenie sprzętowe do prostej integracji o niskim ryzyku
- Niedrogie urządzenie do niedrogiego przyjęcia przez klientów
- Dodatek satelitarny zapewniający prawdziwie globalny zasięg
- Gotowa dostępność umożliwiająca szybkie wprowadzanie produktów na rynek
- Solidny zasilacz do instalacji przemysłowych
- Uszczelnione dla środowiska do trudnych warunków
- Pole widzenia 180° dla zagrożonych, częściowo zablokowanych lokalizacji
- Modem Iridium Short Burst Data℠ (SBD℠) zapewnia doskonałe korzyści sieciowe Iridium
Kluczowe rynki:
- Zarządzanie flotą
- Zdalny monitoring
- SCADA
- Śledzenie zasobów
- Morski
Specifications
| MODEL | EDGE |
|---|---|
| CZĘŚĆ # | EDGE1601 |
| RODZAJ PRODUKTU | SATELLITE M2M |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | 100% GLOBAL |
| MARKA | IRIDIUM |
| SIEĆ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM SBD |
| TYP UŻYCIA | FIXED, MORSKI, KOŁOWY |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 67 |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ASSET TRACKING, ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| CERTYFIKATY | CE COMPLIANCE, FCC |
| KONSTELACJA | 66 SATELITY |
| DŁUGOŚĆ | 130 mm (5.11") |
| SZEROKOŚĆ | 80 mm (3.15") |
| GŁĘBOKOŚĆ | 30 mm (1.18") |
| WAGA | 330 grams (11.64 oz) |
Feature
Sieć:
- Rozmiar wiadomości: 240 bajtów (odbiór), 370 bajtów (transmisja)
- Częstotliwość: 1616 – 1626,5 MHz
Mechaniczny:
- Wymiary: 130 mm (dł.) x 80 mm (szer.) x 30 mm (wys.)
- Stopień ochrony: IP 67
- Boczne i dolne wyjścia kablowe
Środowiskowy:
- Zakres temperatur pracy: -40C do 85C
- Zakres temperatury przechowywania: -40C do 85C
Interfejsy:
- Interfejs poleceń RS232 AT
- Linie kontrolne włączania/wyłączania
Moc:
- Zasilacz (9-32 V), SAE J1455 Zabezpieczenie przed zrzutem ładunku
- Ochrona przed odwrotną polaryzacją
- Maksymalna moc: 1,6 W (szczyt dla krótkiej serii transmisji)
- Tryby niskiego poboru mocy: <100uA
Certyfikaty:
- Certyfikacja sieci satelitarnej Iridium®
- Certyfikaty FCC, IC, CE, Australia
- Zgodny z RoHS
Globalna mapa zasięgu Iridium

Iridium jest jedynym dostawcą prawdziwie globalnych satelitarnych rozwiązań głosowych i transmisji danych obejmujących cały obszar Ziemi (w tym oceany, drogi powietrzne i regiony polarne). Telefony Iridium zapewniają podstawowe usługi komunikacyjne do i z odległych obszarów, gdzie nie jest dostępna żadna inna forma komunikacji.