Beam IsatDock2 MARINE za Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 MARINE)
Beam IsatDock2 MARINE за Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 MARINE)
BEAM IsatDock2 MARINE је inteligentna doking stanica са IP54 оценом за IsatPhone 2, специјално дизајнирана за поморске апликације. MARINE Dock подржава гласовне услуге преко Bluetooth-а, RJ11/POTS, handsfree звучника или активне приватне слушалице. IsatPhone 2 је потпуно затворен у јединици за докинг, док и даље пружа пун приступ и функционалност кориснику.
IsatDock2 MARINE подржава функционалност Личног упозорења и Упозорења о помоћи IsatPhone 2 слушалице. Личне поруке упозорења могу се активирати једним притиском на дугме на IsatDock2 MARINE. Одмах ће послати вашу GPS позицију као и вашу претходно конфигурисану поруку преко SMS-а или е-поште. MARINE Dock такође подржава инсталацију спољашњег привеска или дугмета за упозорење који се може инсталирати на погодном месту.
IsatDock2 MARINE омогућава коришћење IsatPhone 2 слушалице у широком спектру поморских апликација, интелигентни RJ11/POTS интерфејс омогућава каблове дужине до 600м за повезивање стандардних жичних, безжичних или DECT слушалица, или алтернативно повезивање са PBX системом који представља стандардне звоне, заузете и тонове бирања као у стандардној телефонској мрежи.
IsatPhone 2 слушалица, сигурно се уклапа у док, њене функције укључују пуњење телефона, USB порт за податке, уграђени звона и омогућава антену и напајање да буду трајно повезани на док спремни за употребу.
Specifications
| МОДЕЛ | ISATDOCK2 MARINE |
|---|---|
| ДЕО # | ISD2Marine |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ТЕЛЕФОН |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| МАРКА | BEAM |
| НЕТВОРК | INMARSAT |
| СЕРВИС | INMARSAT VOICE |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | МАРИТИМЕ |
| ВРСТА ПРИБОРА | DOCKING STATION |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | L BAND (1-2 GHz) |
| КОМПАТИБИЛНО СА | ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
Feature
Beam IsatDock2 Marine Features:
• Punja IsatPhone 2
• RJ11/POTS interfejs
• PABX integracija
• Podrška za pomoćni alarm i praćenje putem IsatPhone 2
• Garancija na popravku/zamenu od 2 godine
• Aktivni privatni slušalac
• Ugrađeni handsfree zvučnik
• Podesivi ugrađeni zvon
• Mute funkcija
• Status LED sa podesivim osvetljenjem
• USB pristup podacima
• Uključuje IsatDock2 adaptere (2x)
What's included
Beam IsatDock2 Marine Sadržaj pakovanja:
- IsatDock2 MARINE
- 2 x IsatDock2 adaptera
- 110-240V AC utikač
- Privatni slušalac
- 10-32V DC naponski kabl
- 2m Alert petlja za povezivanje
- Montažna ploča za zid
- Korisnički priručnik & Vodič za brzo pokretanje