Beam IsatDock2 LITE Docking Station for Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2Lite)
In stock
- МАРКА:
- BEAM
- МОДЕЛ:
- ISATDOCK 2 LITE
- ДЕО #:
- ISD2Lite
- ORIGIN:
- Кина
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Inmarsat-IsatPhone-2-Lite
Beam IsatDock2 LITE doking stanica za Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 LITE)
Beam IsatDock2 LITE za Inmarsatov IsatPhone 2 omogućava polu-trajnu instalaciju na raznim aplikacijama gde je potreban lak pristup standardnim glasovnim i podatkovnim uslugama za kopnene i pomorske aplikacije. IsatDock LITE omogućava da IsatPhone 2 bude uvek uključen i spreman da primi dolazne pozive, koji se mogu odgovoriti putem Bluetooth dodatka ili opcionalnog privatnog slušalice. Dok je slušalica u dokingu, dugme za pomoć, lična upozorenja i funkcionalnost praćenja IsatPhone 2 su i dalje potpuno funkcionalni. Slušalica IsatPhone 2 se sigurno uklapa u dok, njene karakteristike uključuju punjenje telefona, USB podatkovni port, ugrađeni zvončić i omogućava da antena i napajanje budu trajno povezani sa dokom, spremni za upotrebu. Slušalica IsatPhone 2 se lako umetne i ukloni pritiskom na dugme na vrhu doka, što je čini vrlo lakom za korišćenje van doka kada je to potrebno.
Specifications
| МОДЕЛ | ISATDOCK 2 LITE |
|---|---|
| ДЕО # | ISD2Lite |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ТЕЛЕФОН |
| МАРКА | BEAM |
| НЕТВОРК | INMARSAT |
| СЕРВИС | INMARSAT VOICE |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | МАРИТИМЕ, ВЕХИЦУЛАР |
| ВРСТА ПРИБОРА | DOCKING STATION |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| КОМПАТИБИЛНО СА | ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ЛЕНГТХ | 99 mm |
| ВИДТХ | 76 mm |
| ДУБИНА | 299 mm |
| ТЕЖИНА | 560 grams |