Цобхам БГАН Екплорер 325 Вехицулар Ин Мотион Сателитски Интернет систем (403721А-00502)
In stock
- МАРКА:
- COBHAM
- МОДЕЛ:
- EXPLORER 325
- ДЕО #:
- 403721A-00535
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦИ
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Thrane-BGAN-Explorer-325
Цобхам БГАН Екплорер 325 Вехицулар Ин Мотион Сателитски Интернет систем (403721А-00700)
Компактно говорно и широкопојасно решење за возила
Са ЕКСПЛОРЕР 325 БГАН терминалом можете се одмах повезати са светом путем гласа или података преко Инмарсат БГАН, чак и када се ваше возило креће.
Комуникација у покрету осигурава вашу способност да обавите посао, а са ЕКСПЛОРЕР 325 никада нисте без контакта, чак и ако путујете брзином до 200 км/х.
Брза конекција
Омогућава БГАН брзину података до 384 кбпс стандардне ИП и до 128 кбпс стримовање, као и рад до 5° надморске висине чак и када се крећете великом брзином по неравном терену.
Искористите брзу везу и поверење да неће бити прекинута када путујете у тешким окружењима.
Лако се примењује
ЕКСПЛОРЕР 325 је тако једноставан за постављање - само поставите антену на кров вашег возила, повежите је и рачунар са терминалом и имате чвориште мобилне комуникације.
Можете практично бити у својој канцеларији за кратко време. Приступите ВПН-у, пратите е-пошту, претражујте веб; са фиксним ценама и без накнаде за роминг када прелазите границе.
Цомпацт Форм
Пречника 35 цм, висине 12 цм и тежине само 3,6 кг, ЕКСПЛОРЕР 325 има најмању доступну БГАН антену за возила на тржишту.
Компактна величина и цена ЕКСПЛОРЕР 325 отварају нове апликације за комуникацију у покрету, укључујући возове и камионе.
| Димензије (В/Ш/Д) | Трансциевер: 41к231к278мм Антена: 120/?350мм |
| Тежина | Трансциевер: 2,4 кг/Антена: 4,4 кг |
| Стандард ИП | до 384 кбпс |
| Стандардни глас | 4 кбпс |
| Премиум глас | 3,1 кХз аудио, 64 кбпс (@елеватион >45?) |
Specifications
| МОДЕЛ | EXPLORER 325 |
|---|---|
| ДЕО # | 403721A-00535 |
| GPU | 200 TOPS |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ИНТЕРНЕТ |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| МАРКА | COBHAM |
| НЕТВОРК | INMARSAT |
| СЕРВИС | INMARSAT BGAN |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | ВЕХИЦУЛАР |
| ВРСТА ПРИБОРА | TERMINAL |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | 2X ETHERNET |
| ДАТА СПЕЕД | UP TO 240 / 384 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| ПОДРЖАНИ ЈЕЗИЦИ | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 31 (TERMINAL), IP 56 (ANTENNA) |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | L BAND (1-2 GHz) |
| КАРАКТЕРИСТИКЕ | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VIDEO STREAMING, FoIP (FAX) |
| ЦЕРТИФИКАЦИЈЕ | INMARSAT LAND CLASS 11 TYPE APPROVAL (VEHICULAR), CE COMPLIANCE, FCC, GMPCS |
What's included
Укључено у систем
1. Потпуно интегрисана антена за аутоматско праћење
- Бела боја
- Уграђени магнетни носачи за монтажу антене
2. ЕКСПЛОРЕР Ланд Вехицулар Трансцеивер.
- Стандардни Етхернет кабл (2м/6,6фт)
- Комплет за почетак - Водич за брзи почетак, ЦД са приручницима
- 12/24ВДЦ улазни кабл
- Антенски кабл, коаксијални са ТНЦ конектором (2,7м/8,8фт)
3. Тхране ИП слушалица ожичена са постољем и намотаним каблом.
Специфично за варијанту 403721А-00520:
- ГНСС: Само ГПС - нема подршке за Глонасс, Беидоу или Галилео
– Алпхасат: Ради у ЕМЕА, али не подржава проширене фреквенције Л-опсега под Алпхасат-ом
Мапа покривености Инмарсат БГАН

Ова мапа приказује Инмарсат-ова очекивања од покривености након комерцијалног увођења Инмарсат-овог четвртог Л-Банд региона. То не представља гаранцију услуге. Доступност услуге на рубу подручја покривености варира у зависности од различитих услова.