Цобхам Екплорер 323 (403723А-00500)
In stock
- МАРКА:
- COBHAM
- МОДЕЛ:
- EXPLORER 323
- ДЕО #:
- 403723A-00500
- ORIGIN:
- Данска
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦИ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thrane-BGAN-Explorer-323
Цобхам БГАН Екплорер 323
Компактно говорно и широкопојасно решење ЕКСПЛОРЕР 323 је ултра компактни БГАН терминал за говорну комуникацију и комуникацију података у покрету, савршено одговара ПРИСМ ПТТ+.
Једноделни систем се састоји од комбинованог трансивера и антене са комутираним снопом са интегрисаним вифи-ом.
Било да се бавите хуманитарним операцијама, теретним или железничким транспортом, телемедицином или хитним службама, потребна вам је комуникациона опрема која се лако може применити на коју се увек можете ослонити. Без обзира на време или место.
Тренутна комуникација
Једноставно поставите терминал на кров – лако се монтира помоћу опционих магнетних носача – и повежите свој телефон са апликацијом ЕКСПЛОРЕР или се пријавите на бежичну мрежу помоћу рачунара да бисте возило претворили у чвориште мобилне комуникације.
Нема покретних делова
Антена за пребацивање снопа је ултра компактна и лагана (само 3,6 кг / 7,9 лбс), идеална за возила или возове у покрету. Дизајниран је за робусну и издржљиву употребу без покретних делова.
Нема роминга
БГАН нуди мобилну широкопојасну везу где год да идете по фиксним ценама без накнаде за роминг. Са ЕКСПЛОРЕР 323 знате своју цену комуникације без обзира на број граница које прелазите.
Први такве врсте
Као ултра-преносиви терминал за возила, ЕКСПЛОРЕР 323 је први терминал са одобрењем типа Инмарсат класе 12, што му омогућава да се користи и за М2М и за традиционални БГАН.
Specifications
| МОДЕЛ | EXPLORER 323 |
|---|---|
| ДЕО # | 403723A-00500 |
| GPU | 200 TOPS |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ИНТЕРНЕТ |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| МАРКА | COBHAM |
| НЕТВОРК | INMARSAT |
| СЕРВИС | INMARSAT BGAN |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | ВЕХИЦУЛАР |
| ВРСТА ПРИБОРА | TERMINAL |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| OTHER DATA INTERFACES | 2X ETHERNET |
| ДАТА СПЕЕД | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps |
| ПОДРЖАНИ ЈЕЗИЦИ | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | L BAND (1-2 GHz) |
| КАРАКТЕРИСТИКЕ | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VIDEO STREAMING, FoIP (FAX) |
| ЦЕРТИФИКАЦИЈЕ | CE COMPLIANCE, FCC, GMPCS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| ЦОНСТЕЛЛАТИОН | 3 САТЕЛИТА |
| HEIGHT | 97 mm (3,82 pouces) |
| DIAMETER | 321 mm (12,7 mm) |
| ТЕЖИНА | 3,6 kg (7,9 livres) |
What's included
Укључено у систем
- Потпуно интегрисана антена и терминал
- Бела боја
- Хибридни кабл за 12/24В ДЦ напајање и Етхернет (6м / 19.7фт)
- Водич за брзи почетак
- Шаблон за бушење за монтажу
Мапа покривености Инмарсат БГАН

Ова мапа приказује Инмарсат-ова очекивања од покривености након комерцијалног увођења Инмарсат-овог четвртог Л-Банд региона. То не представља гаранцију услуге. Доступност услуге на рубу подручја покривености варира у зависности од различитих услова.