Цобхам САТЦОМ БГАН Екплорер 710 земаљски преносиви сателитски интернет терминал (403720Б-00505)
In stock
- МАРКА:
- COBHAM
- МОДЕЛ:
- EXPLORER 710
- ДЕО #:
- 403720B-00506
- ORIGIN:
- Камбоџа
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦИ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thrane-BGAN-Explorer-710
Цобхам БГАН Екплорер 710 земаљски преносиви сателитски интернет терминал
Компактан и лаган са побољшаном функционалношћу
ЕКСПЛОРЕР 710 је најмањи терминал класе 1 на свету и први је способан да приступи услузи БГАН ХДР (висока брзина преноса података). Терминал долази са побољшаном функционалношћу укључујући уграђену могућност повезивања која ће удвостручити ваше стопе стримовања.
Једна од његових нових и узбудљивих функција омогућиће корисницима да повежу сопствене паметне телефоне како бисте могли да омогућите гласовне позиве за повезивање са подацима. Остале карактеристике укључују УСБ хост интерфејс, батерије које се могу замењивати без искључивања, ЛЕД екран који се лако користи и више интерфејса за подршку широком спектру апликација.
Нови ЕКСПЛОРЕР 710 БГАН терминал, постављен је да уведе нову еру велике брзине ултра-преносног сателитског стриминга за емитовање и друге индустријске апликације засноване на ИП-у.
ЕКСПЛОРЕР 710 обезбеђује брзину стриминга преко 650 кбпс из кутије, када користи нову услугу стримовања високе брзине преноса података коју ће представити Инмарсат у трећем кварталу ове године. Доступан у септембру 2013., ЕКСПЛОРЕР 710 омогућава најбржи стриминг видео записа на захтев преко сателита са гарантованим КоС-ом.
Као најмањи и најлакши БГАН терминал класе 1 на свету и прва платформа која користи нови стриминг високе брзине преноса као стандард, ЕКСПЛОРЕР 710 је позициониран да подржи емитере у побољшању квалитета мобилног ван емитовања.
„Са ЕКСПЛОРЕР 710 развили смо најнапреднији и најмањи терминал класе 1 до сада,“ коментарише Валтхер Тхигесен, шеф Цобхам САТЦОМ-а. „Поносни смо што први ЕКСПЛОРЕР у потпуности развијен под Цобхам САТЦОМ-ом нуди тако значајно повећање перформанси за кориснике.“
Настављајући традицију лидерства у технологији започету када је ЕКСПЛОРЕР тим (тада као део Тхране & Тхране) представио свој први БГАН терминал 2005. године, ЕКСПЛОРЕР 710 такође укључује неколико напредних нових карактеристика, укључујући могућност повезивања сигнала са више терминала преко Етхернета и постићи брзину ИП стримовања од 1 Мбпс или чак више.
ЕКСПЛОРЕР 710 такође уводи апликације за паметне телефоне у свет БГАН повезивања, омогућавајући корисницима да повежу сопствене уређаје за гласовне позиве и повезивање. Остале карактеристике укључују велики ЛЕД екран, који олакшава подешавање и конфигурацију без повезивања на рачунар, паметни телефон или таблет.
| Произвођач | Цобхам САТЦОМ |
| Тежина | 3,5 кг (укључујући батерију) Антена 1,9 кг, примопредајник 1,6 кг |
| Стреаминг ИП | БГАН ХДР подржава портфељ од четири брзине стриминга канала, а очекује се да ће његова пуна опција канала испоручити око 650 кбпс. |
| ИСДН | 64 кбпс преко РЈ-45 |
| Глас | Преко РЈ-11 или 3,1 кХз звука |
| Дата Интерфацес | Етхернет, УСБ хост интерфејс, примопредајник / антенски интерфејс, БГАН слот за СИМ картицу, ВЛАН 802.11б, ЛАН |
| Ингресс Протецтион | Примопредајник: ИП52 / Антена ИП66 |
Specifications
| МОДЕЛ | EXPLORER 710 |
|---|---|
| ДЕО # | 403720B-00506 |
| GPU | 200 TOPS |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ИНТЕРНЕТ |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| МАРКА | COBHAM |
| НЕТВОРК | INMARSAT |
| СЕРВИС | INMARSAT BGAN |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | PORTABLE |
| ВРСТА ПРИБОРА | TERMINAL |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | 2X ETHERNET, USB, WI-FI |
| ДАТА СПЕЕД | UP TO 492 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps, 176 kbps, 256 kbps, BGAN X-STREAM, BGAN HDR UP TO 650 kbps |
| INGRESS PROTECTION | IP 52 (TRANSCEIVER), IP 66 (ANTENNA) |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | L BAND (1-2 GHz) |
| КАРАКТЕРИСТИКЕ | INTERNET |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| ЦОНСТЕЛЛАТИОН | 3 САТЕЛИТА |
| ЛЕНГТХ | 279 mm |
| ВИДТХ | 332 mm |
| ДУБИНА | 52 mm |
| ТЕЖИНА | 3.5 kg (7.7 oz) |
What's included
ЕКСПЛОРЕР 710 Трансцеивер & Антенна
пуњива литијум-јонска батерија
Антенски кабл
2м ИСДН/ЛАН кабл
115/230ВАЦ напајање
Водич за брзи почетак
Мапа покривености Инмарсат БГАН

Ова мапа приказује Инмарсат-ова очекивања од покривености након комерцијалног увођења Инмарсат-овог четвртог Л-Банд региона. То не представља гаранцију услуге. Доступност услуге на рубу подручја покривености варира у зависности од различитих услова.