Цобхам Екплорер 510 БГАН земаљски преносиви сателитски интернет терминал (403711А-00500)
In stock
- МАРКА:
- COBHAM
- МОДЕЛ:
- BGAN EXPLORER 510
- ДЕО #:
- 403711A-00500
- ORIGIN:
- Камбоџа
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦИ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-BGAN-Explorer-510
Нови начин повезивања
Ултра-преносиви
Поуздана повезаност
Specifications
| МОДЕЛ | BGAN EXPLORER 510 |
|---|---|
| ДЕО # | 403711A-00500 |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ИНТЕРНЕТ |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| МАРКА | COBHAM |
| НЕТВОРК | INMARSAT |
| СЕРВИС | INMARSAT BGAN |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | FIXED, PORTABLE |
| ВРСТА ПРИБОРА | TERMINAL |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -25°C to 80°C (-13°F to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | USB, WI-FI |
| ДАТА СПЕЕД | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| ПОДРЖАНИ ЈЕЗИЦИ | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, JAPANESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | L BAND (1-2 GHz) |
| КАРАКТЕРИСТИКЕ | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING |
| ЦЕРТИФИКАЦИЈЕ | INMARSAT CLASS 2 TYPE APPROVAL, CE COMPLIANCE, FCC, IC, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| ЦОНСТЕЛЛАТИОН | 3 САТЕЛИТА |
| ВРЕМЕ НА ЧЕКАЊУ | 24 HOURS |
| ЛЕНГТХ | 202 mm (7.8") |
| ВИДТХ | 202 mm (7.8") |
| ДУБИНА | 51.8 mm (2") |
| ТЕЖИНА | 1.4 kg (3.1 lbs) |
What's included
• ЕКСПЛОРЕР 510 терминал
• Уграђена пуњива литијум-јонска батерија
• ЕКСПЛОРЕР Софтбаг
• УСБ на Етхернет кабл за претварање
• 100-240ВАЦ напајање
• Мулти-Лангуге Куицк Старт Куиде
• Веб сервер на више језика и уграђени приручник (ЕНГ, ФР, ДЕ, ЕС, РУ, ЈП и ЦН)
Мапа покривености Инмарсат БГАН

Ова мапа приказује Инмарсат-ова очекивања од покривености након комерцијалног увођења Инмарсат-овог четвртог Л-Банд региона. То не представља гаранцију услуге. Доступност услуге на рубу подручја покривености варира у зависности од различитих услова.