ИЦОМ ИЦ-САТ100 ПТТ сателитски радио
In stock
- МАРКА:
- ICOM
- МОДЕЛ:
- IC-SAT100
- ORIGIN:
- Јапан
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦИ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- ICOM-IC-SAT100-PTT
ИЦОМ ИЦ-САТ100 ПТТ сателитски радио
ИЦОМ ИЦ-САТ100 ради преко САТЕЛЛИТЕ ПТТ (Пусх-То-Талк), који је двосмерни радио систем који користи Иридиум® сателитску мрежу. Може се користити као комуникациони алат у удаљеним, изолованим областима где не постоји инфраструктура мобилне телефоније или фиксне мреже. Чак и ако инфраструктура земаљске мреже постане неупотребљива због људских или природних катастрофа, САТЕЛИТСКИ ПТТ може да обезбеди стабилну резервну копију, независно од других мрежа. Поред тога, за разлику од сателитских телефона, корисници ИЦ-САТ100 могу одмах да почну да разговарају са свим радијима у истој групи за разговор, само притиском на дугме за пренос (ПТТ).
ИЦОМ ИЦ-САТ100 ПТТ сателитски радио се брзо и лако поставља преко постојећег Иридиум® командног центра и наставља да подржава до 15 група за разговор. Групе за разговор се могу делити омогућавајући глобалну интероперабилност међу корисницима, чак и када користе различите Иридиум® ПТТ слушалице.
ИЦОМ ИЦ-САТ100 ПТТ сателитски радио нуди следеће кључне карактеристике:
Водоотпорно, отпорно на прашину и издржљиво кућиште - обезбеђује ИП67 хидроизолацију (1м дубине воде у трајању од 30 минута) и заштиту од прашине, што га чини идеалним за употребу у тешким спољашњим окружењима. Радио такође испуњава МИЛ-СТД 810Г спецификације и има опсег радне температуре од -30°Ц до +60°Ц (-22°Ф до 140°Ф).
Уграђени кључ за хитне случајеве - дугме за хитне случајеве може се користити за хитне случајеве; омогућавајући пренос хитног позива унапред програмираним корисницима.
Снажан аудио – звук од 1500 мВ који се испоручује из унутрашњег звучника обезбеђује гласну и јасну комуникацију, чак и у бучним окружењима.
Дуготрајан век батерије - Испоручена литијум-јонска (Ли-јонска) батерија обезбеђује до 14,5 сати рада.
Сигурне комуникације – обезбеђује безбедне разговоре са АЕС 256-битном енкрипцијом.
Остале карактеристике укључују:
Приказ на више језика (енглески, кинески, француски, јапански и шпански)
Антенски конектор типа СМА за опциону спољну антену
Функција АкуаКуаке™ уклања сваки продор воде који може продрети у решетку звучника јединице
УСБ пуњење (УСБ Мицро-Б тип)
Specifications
| МОДЕЛ | IC-SAT100 |
|---|---|
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | SATELLITE PTT |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | 100% GLOBAL |
| МАРКА | ICOM |
| НЕТВОРК | IRIDIUM |
| СЕРВИС | IRIDIUM PTT |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | ХАНДХЕЛД |
| ВРСТА ПРИБОРА | HANDSET |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -30°C to 60°C (-22°F to 140°F) |
| ПОДРЖАНИ ЈЕЗИЦИ | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54, IP 55, IP 67 |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | L BAND (1-2 GHz) |
| КАРАКТЕРИСТИКЕ | GPS, SOS, BLUETOOTH |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| ЦОНСТЕЛЛАТИОН | 66 САТЕЛИТА |
| HEIGHT | 135 mm (5,3 pouces) |
| ВИДТХ | 57.8 mm (2.3 inch) |
| ДУБИНА | 32,8 mm (1,3 pouces) |
| ТЕЖИНА | 360 grammes (12,7 oz) avec BP-300 et antenne |
What's included
Шта је укључено:
- ИЦОМ ИЦ-САТ100 ПТТ сателитски радио
- Батерија, БП-300
- копча за каиш, МББ-5
- Антена, ФА-С102У
- Стони пуњач, БЦ-241
- АЦ адаптер, БЦ-242