Иридиум Ектреме ПТТ Пусх То Талк сателитски телефон (ФПКТ1401)
In stock
- МАРКА:
- IRIDIUM
- МОДЕЛ:
- 9575 PTT
- ДЕО #:
- FPKT1901
- ORIGIN:
- Тајланд
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦИ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9575-PPT-Push-To-Talk
Сателитски телефон Иридиум 9575 ПТТ Пусх То Талк + бесплатна достава!!!
Направљен за Пусх-То-Талк
За тимску комуникацију, Иридиум Ектреме® ПТТ је чврсто пројектован да подржи кориснике високог интензитета у неким од најтежих услова, свуда на планети. Побољшан са интелигентно дизајнираним Пусх-то-Талк режимом, проширеним звучником, ојачаним ПТТ тастером и батеријом проширеног капацитета, Иридиум Ектреме® ПТТ подиже поуздану, глобалну комуникацију на следећи ниво. Интуитивни, кориснички интерфејс пружа брз приступ вишеструким комуникационим услугама, укључујући гласовне позиве, СМС и СОС у телефонском и ПТТ режиму, омогућавајући вам да се одмах и безбедно повежете са својим тимом, било где на планети.
Воки-токи. Еволвед.
Само Иридиум може да испоручи пусх-то-талк онако како је замишљено – брзо, једноставно и прилагодљиво ситуацијама које се развијају уз моћ Иридијумове глобалне сателитске мреже.
У ПТТ режиму, ваши тимови имају приступ неупоредивим функцијама свести о ситуацији и контроле, укључујући:
• Аутоматска регистрација
• Програмирање групе за разговоре преко мреже
• статус ПЗР услуге
• Динамички избор и праћење групе за разговор
• ИД говорника уређаја
• Раздаљина и смер говорника уређаја
• Визуелно и аудио скенирање групе за разговор
Све на најудаљенијој мрежи на свету која омогућава вашим тимовима да тренутно комуницирају тамо где им је потребна без трошкова и ограничења традиционалних земаљских торњева и репетитора. Подручја покривености, безбедност уређаја и конфигурација групе за разговор могу да се подесе бежично по потреби администраторима користећи алатку командног центра Иридиум Пусх-то-Талк (ПТТ) засновану на вебу, поједностављујући подршку и одржавање уређаја који су распоређени на терену
Разноврсна мобилност
За разлику од претходних ПТТ сателитских система који су ограничени на употребу у или око возила, Иридиум Ектреме® ПТТ је потпуно мобилни сателитски уређај који пружа флексибилност за подршку сваком комуникационом окружењу. Разноврсни додаци, укључујући торбе за ношење на рамену, прикључне станице и спољне антене (продају се засебно) обезбеђују одржавање критичне комуникације у било којој ситуацији – пешице, у возилу, на броду или у авиону или унутар зграда.
Ваша притисни-за-говор инвестиција је сигурна у будућност
Иридиум је посвећен проширењу ваше глобалне поузданости и перформанси у далекој будућности. Ваши Иридиум Ектреме ПТТ уређаји су дизајнирани да буду компатибилни са тренутном Иридиум® мрежом и Иридиум НЕКСТ, револуционарном сазвежђем следеће генерације Иридиум-а од 66 међусобно повезаних сателита са ниском земљом, са лансирањем заказаним за почетак 2015. Посвећени смо томе да обезбедимо да инвестиције које направите данас ће и даље бити подржане на Иридиум-овој високопоузданој мрежи која је критична за мисију.
Specifications
| МОДЕЛ | 9575 PTT |
|---|---|
| ДЕО # | FPKT1901 |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ТЕЛЕФОН, SATELLITE PTT |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | 100% GLOBAL |
| МАРКА | IRIDIUM |
| НЕТВОРК | IRIDIUM |
| СЕРВИС | IRIDIUM VOICE, IRIDIUM PTT |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | ХАНДХЕЛД |
| ВРСТА ПРИБОРА | HANDSET |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | L BAND (1-2 GHz) |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| ДАТА СПЕЕД | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| ПОДРЖАНИ ЈЕЗИЦИ | ENGLISH, FRENCH, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| КАРАКТЕРИСТИКЕ | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| ЦЕРТИФИКАЦИЈЕ | IRIDIUM CERTIFIED, FCC, INDUSTRY CANADA |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| ЦОНСТЕЛЛАТИОН | 66 САТЕЛИТА |
| ВРЕМЕ РАЗГОВОРА | UP TO 6.5 HOURS |
| ВРЕМЕ НА ЧЕКАЊУ | UP TO 54 HOURS |
| ЛЕНГТХ | 140 mm (5.5") |
| ВИДТХ | 60 mm (2.36") |
| ДУБИНА | 32 mm (1.26") |
| ТЕЖИНА | 268 grams (9.45 oz) |
Feature
Иридиум 9575 ПТТ функције Пусх То Талк
- Све што се нуди у оквиру Иридиум Ектреме® плус функција воки-за-говор
- Глобалне ПТТ могућности и конфигурабилне групе за разговор
- Ојачано ПТТ дугме
- Звучник високог звука
- Побољшана могућност слања СМС порука и е-порука
- Услуге засноване на локацији са омогућеним ГПС-ом
- СОС приступ у телефонском режиму
- Трајање батерије у режиму телефона: стандби до (54) сата; време разговора до (6,5) сати
- Трајање батерије у ПТТ режиму: стандби до (16,5) сати; Време разговора до (5) сати
What's included
Шта је у кутији?
- Иридиум Ектреме ПТТ уређај
- Батерија великог капацитета
- Путни пуњач са међународним адаптерима
- Ауто пуњач
- Кожна торбица
- УСБ кабл за пренос података
- Упутство за коришћење
- Адаптери за додатну опрему (2к)
- Магнетна антена за монтирање на возило са 5' каблом
- Хандс-фрее слушалица са микрофоном
Глобална мапа покривености Иридиум Пусх То Талк (ПТТ).

Иридиум испоручује основне комуникационе услуге ка и из удаљених подручја где није доступан ниједан други облик комуникације. Покрећена јединствено софистицираном глобалном констелацијом од 66 умрежених сателита у ниској орбити (ЛЕО), Иридиум® мрежа обезбеђује висококвалитетне гласовне и податковне везе преко целе површине планете, укључујући дисајне путеве, океане и поларне регионе. Заједно са својим екосистемом партнерских компанија, Иридиум испоручује иновативан и богат портфолио поузданих решења за тржишта која захтевају заиста глобалну комуникацију.
На само 780 километара од Земље, близина Иридијумове ЛЕО мреже значи покривеност од пола до пола, краћу путању преноса, јаче сигнале, мању латенцију и краће време регистрације него код ГЕО сателита. У свемиру, сваки Иридиум сателит је повезан са до четири друга, стварајући динамичку мрежу која усмерава саобраћај између сателита како би се обезбедила глобална покривеност, чак и тамо где традиционални локални системи нису доступни.