Иридиум 9602Н СБД примопредајник (4629А-9603Н)
calcActive())">
Иридиум 9602Н СБД примопредајник, дизајниран да се интегрише у бежичну апликацију података са другим хардвером и софтвером хост система, пружа комплетно решење, укључујући праћење поморских пловила, праћење опреме и аутоматску локацију возила.
In stock
- МАРКА:
- IRIDIUM
- МОДЕЛ:
- 9602N
- ДЕО #:
- 4629A-9603N
- ORIGIN:
- Тајланд
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦИ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9602-SBD-Transceiver
221,45 €
Без ПДВ-а:
221,45 €
Без ПДВ-а:
- Buy 5 for 217,02 € 217,02 € each and save 2%
- Buy 10 for 214,81 € 214,81 € each and save 3%
- Buy 20 for 210,38 € 210,38 € each and save 5%
- Buy 50 for 205,95 € 205,95 € each and save 7%
- Buy 100 for 199,31 € 199,31 € each and save 10%
Иридиум 9602Н СБД примопредајник
Иридиум 9602Н СБД примопредајник, дизајниран да се интегрише у бежичну апликацију података са другим хардвером и софтвером хост система, пружа комплетно решење за специфичну апликацију или вертикално тржиште. Иридиум 9602Н је идеалан за М2М решења, укључујући праћење поморских пловила, праћење опреме и аутоматску локацију возила.
Иридиум-ова глобална СБД услуга мале латенције је идеално решење за праћење свега, од контејнера и камиона до авиона и бродова. Интегрисан је од стране Иридиум-ових продаваца са додатом вредношћу у вертикалне тржишне апликације у индустријама као што су нафта и гас, железница, поморска, аеронаутика, комуналне услуге и влада/војна.
Иридиум 9602Н је примопредајник са једном плочом који се испоручује као примопредајни модул "црне кутије". Сви интерфејси уређаја су обезбеђени једним вишепинским интерфејс конектором, поред конектора за антену. Само језгро примопредајника се испоручује са 9602Н. Све остале функције крајњег корисника на терену као што су ГПС, микропроцесорска логичка контрола, дигитални и аналогни улази, напајање дигиталних и аналогних излаза и антена морају бити обезбеђени од стране програмера решења. Интерфејс уређаја преко корисничког конектора састоји се од интерфејса серијских података, улаза за једносмерну струју, доступног мрежног излаза и контролне линије за укључивање/искључивање напајања. Иридиум 9602Н не укључује, нити захтева, модул за идентификацију претплатника (такође познат као СИМ картица) за уметање у примопредајник. Иридиум 9602М је намењен да се користи као примопредајни модул уграђен у други хост систем.
Specifications
| ИСПОРУКА ИЗ | CALGARY, AB, CANADA |
|---|---|
| МОДЕЛ | 9602N |
| ДЕО # | 4629A-9603N |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | SATELLITE M2M |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | 100% GLOBAL |
| МАРКА | IRIDIUM |
| НЕТВОРК | IRIDIUM |
| СЕРВИС | IRIDIUM SBD |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | МАРИТИМЕ, ВЕХИЦУЛАР |
| POWER REQUIREMENTS | +5 V +/- 0.5 V |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, PERSONNEL & ASSET TRACKING, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| ЦЕРТИФИКАЦИЈЕ | CE COMPLIANCE, FCC, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ЦОНСТЕЛЛАТИОН | 66 САТЕЛИТА |
| ЛЕНГТХ | 41 mm |
| ВИДТХ | 45 mm |
| ДУБИНА | 13 mm |
| ТЕЖИНА | 30 grams |
Downloads
USER MANUALS
(Size: 1.2 MB)
BROCHURES
(Size: 2.7 MB)
Write a Review