Пасивна омни антена за иридијум (+ГПС) (65800)
calcActive())">
In stock
- МАРКА:
- SCAN ANTENNA
- ДЕО #:
- 65800
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦИ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Scan-Active-Marine-65800
0,00 €
Без ПДВ-а:
0,00 €
Без ПДВ-а:
Пасивна омни антена за иридијум (+ГПС) (65800)
| ЕЛЕКТРИЧНЕ СПЕЦИФИКАЦИЈЕ: | |
|---|---|
| ФРЕКВЕНЦИЈА | 1616 - 1626,5 МХз, 1575,42 МХз (Л-опсег) |
| САТЕЛИТСКИ СИСТЕМ | Иридијум, ГПС |
| ОТПОР | 50 ома |
| ПОЛАРИЗАЦИЈА | РХЦП (САТ) |
| АКСИЈАЛНИ ОДНОС | < 6 дБ |
| ГАИН | 2 дБиц |
| ВСВР | < 2.0 |
| ЛНА ГАИН | 25 дБ (ГПС) |
| БУКА ФИГУРЕ | 1,2 дБ (ГПС) |
| НАПОН | 3,0 - 5,5 В ДЦ (ГПС) |
| ТРЕНУТНА ПОТРОШЊА, ПРОСЕЧНА | 20 мА |
| МЕХАНИЧКЕ СПЕЦИФИКАЦИЈЕ: | |
|---|---|
| ЦОЛОР | Глосси Вхите |
| ВИСИНА | 111 мм |
| ДИАМЕТЕР | 94 мм |
| ТЕЖИНА | 300 г |
| МОУНТИНГ | 1" навој (САД) (1"-14НФ) |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -25Ц до +55Ц |
| ТЕМПЕРАТУРА ПРЕЖИВЉАВАЊА | -40Ц до +80Ц |
| КОНЕКТОР 1 | ТНЦ (ф) (САТ) |
| КОНЕКТОР 2 | СМА (ф) (ГПС) |
| ЦАБЛЕ | Није укључен |
| МЕСТО МОНТАЖЕ | На стубу помоћу носача |
| ЗАШТИТА ОД УДЛАЗА | ИП66 |
| ВИБРАТИОН | ИЕЦ60945 |
| ИНФОРМАЦИЈЕ ЗА НАРУЧИВАЊЕ: | |
|---|---|
| ДЕО БР. | 65800 |
Specifications
| ДЕО # | 65800 |
|---|---|
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ТЕЛЕФОН |
| МАРКА | SCAN ANTENNA |
| НЕТВОРК | IRIDIUM |
| СЕРВИС | IRIDIUM VOICE |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | FIXED, МАРИТИМЕ |
| ВРСТА ПРИБОРА | ANTENNA |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | L BAND (1-2 GHz) |
| КАРАКТЕРИСТИКЕ | GPS, PASSIVE |
| ЦЕРТИФИКАЦИЈЕ | IRIDIUM CERTIFIED |
| HEIGHT | 111 millimètres |
| DIAMETER | increased by 94 million rubles. |
| ТЕЖИНА | 320 grammes |
Write a Review