СЦАН активна омнидирекциона антена за Тхураиа ИП (60101-013)
In stock
- МАРКА:
- SCAN ANTENNA
- ДЕО #:
- 60101-013
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦИ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Scan-Active-Marine-ThurayaIP
СЦАН активна омнидирекциона антена за Тхураиа ИП (60101-013)
Компатибилан са гласом и ГмПРС
Карактеристике:
Активна антена за Тхураиа терминале са уграђеном активном ГПС антеном
Покрива пун отисак без показивања (у свим смеровима)
Оптимизовано за поморску употребу, али такође погодно за копнене апликације
Монтажни носач укључен
Робусан дизајн за поуздане перформансе у тешким условима
Радомер са глатким површинама са малим губицима
За употребу са: ФДУ-КСТ, СФ2500, Сеагулл 5000(и), Хугхес 7101, СО-2510, СГ-2520, КСТ, ФДУ-2500, ФДУ-3500, СатТранс САТ-Оффице Доцкер, САТ-ВДА комплет за кола ао
ДЦ феедер је потребан, али није укључен – наручите посебно у зависности од конфигурације
Доступни комплети коаксијалних каблова - погледајте "Информације о поруџбини" - "П/Н" (доступни су други каблови)
Комплети каблова су дизајнирани да буду у складу са Тхураиа спецификацијама
60101-000, раније познат као 60100, долази са укљученим држачем за монтажу
Напомена: Препоручује се губитак кабла између 3 дБ и 7,5 дБ

| ЕЛЕКТРИЧНЕ СПЕЦИФИКАЦИЈЕ: | |
|---|---|
| ФРЕКВЕНЦИЈА | 1525 - 1559 МХз, 1626,5 - 1660,5 МХз, 1575,42 МХз |
| ОТПОР | 50 |
| САТЕЛИТСКИ СИСТЕМ | Тхураиа, ГПС |
| ПОЛАРИЗАЦИЈА | ЛХЦП |
| АКСИЈАЛНИ ОДНОС | < 6 дБ |
| ГАИН | 0 дБиц |
| Г/Т, ТИП. | -22 дБ/К |
| Г/Т, МИН. | -24 дБ/К |
| ЕИРП, ТИП. | 7 дБВ |
| ЕИРП, МИН. | 5 дБВ |
| ЛНА ГАИН | ГПС: 26 дБ |
| НАПОН | САТ: 10 - 24 ВДЦ, ГПС: 5 ВДЦ |
| ПОТРОШЊА ЕНЕРГИЈЕ, ПРОСЕЧНА | 12 В |
| ПОТРОШЊА ЕНЕРГИЈЕ, ВРХ | 26 В |
| МЕХАНИЧКЕ СПЕЦИФИКАЦИЈЕ: | |
|---|---|
| ЦОЛОР | бео |
| ВИСИНА | 301 мм |
| ТЕЖИНА | 1,7 кг (само антена) |
| ДИАМЕТЕР | 201 мм |
| МОУНТИНГ | Укључени су носач за монтажу од нерђајућег челика високог квалитета АИСИ-316 и хардвер за монтажу |
| МЕСТО МОНТАЖЕ | На стубу или шини са испорученим носачем за монтажу и У-вијцима |
| УПУТСТВО ЗА МОНТАЖУ | Укључено |
| МАТЕРИЈАЛИ | Сребрни анодизирани алуминијум, ПЦБ, нерђајући челик, ПТФЕ, АСА и месинг |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -25Ц до +55Ц |
| ТЕМПЕРАТУРА ПРЕЖИВЉАВАЊА | -40Ц до +80Ц |
| ЦОННЕЦТОР | САТ: Н-женски |
| КОНЕКТОР 2 | ГПС: ТНЦ-женски |
| ЦАБЛЕ | Погледајте „Део бр. (Доступни су и други каблови) |
| СЕРИЈСКИ БРОЈ. | На етикети производа |
Specifications
| ДЕО # | 60101-013 |
|---|---|
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ИНТЕРНЕТ |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| МАРКА | SCAN ANTENNA |
| НЕТВОРК | THURAYA |
| СЕРВИС | THURAYA IP |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | FIXED, МАРИТИМЕ |
| ВРСТА ПРИБОРА | ANTENNA |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| HEIGHT | 301 millimètres |
| DIAMETER | 201 meters |
| ТЕЖИНА | 1,7 kg (Antenne uniquement) |
Мапа покривености Тхураиа

Тхураиа робусна сателитска мрежа обезбеђује покривеност на најудаљенијим локацијама, обезбеђујући сателитску комуникацију без загушења како бисте били повезани у сваком тренутку. Од иновативног сателитског дизајна до поузданости сваког Тхураиа уређаја и додатне опреме, ми пружамо заиста супериорно решење за сателитску комуникацију изван граница земаљских система и целуларних мрежа.
Тхураиа мрежа не покрива ни северну ни јужну Америку.