Пуњач батерија са четири лежишта СатСтатион - прилагодљив
In stock
- МАРКА:
- SATSTATION
- ДЕО #:
- SAT-CHG4-9575
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦИ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- SatStation-Four-Charger-Custom
Без обзира да ли радите у јавном или приватном сектору, ваша способност да будете ефикасни зависи од поузданости ваших комуникационих система. И док вас ваш Иридиум сателитски телефон одржава повезаним када нико други не може, сви смо искусили фрустрацију због тога што им понестане „сока“ када су нам најпотребнији. СатСтатион Иридиум пуњач батерија је једино самостално решење за пуњење за сателитски телефон Иридиум 9555. То је савршено решење за оне који морају да пуне више батерија истовремено. Комплети за монтажу на возила и ДЦ пуњачи су доступни као опције.
Спецификације:
-Релативна влажност: максимално 95% без кондензације
-Улазни утикач: 2,5 мм централна позитивна утичница
- Електрични улаз (за пуњач): 12В ДЦ ?20% 800 мАх ?10%
- Пребацивање струјног круга: Уграђено да би се минимизирало стварање топлоте
-Систем пуњења (само батерија): Пуњење велике струје са редовно распоређеним негативним импулсима
- Хемије за пуњење: Неразлучно пуни Ни-Цд и/или НиМХ батерије
-Двоструки извор напајања АЦ-ДЦ: ради дистинктивно од АЦ и/или ДЦ
-Снага трансформатора: улаз 120В АЦ 60 ХЗ 15 В, излаз 12В ДЦ 800 мАх
-Кабл, 6 стопа 22 АВГ к 2Ц, 90Ц
Specifications
| ДЕО # | SAT-CHG4-9575 |
|---|---|
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ТЕЛЕФОН |
| МАРКА | SATSTATION |
| НЕТВОРК | IRIDIUM |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | FIXED |
| ВРСТА ПРИБОРА | CHARGER |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -20°C to 50°C (-4°F - 122°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -10°C to 70°C |
| КОМПАТИБИЛНО СА | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2, IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM 9500, THURAYA XT, THURAYA XT-DUAL |
| ЛЕНГТХ | 14" |
| ВИДТХ | 7.5" |
| ДУБИНА | 2" |
| ТЕЖИНА | 1.5 lb |