Starlink standardni aktivirani visoko brzi satelitski internet standardni komplet (KORIŠĆENO)
calcActive())">
Ovo je najbrži uređaj za satelitski internet dostupan sa brzinama strimovanja do 100Mbps! Potreban izvor napajanja.
In stock
- МАРКА:
- STARLINK
- МОДЕЛ:
- STANDARD KIT
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Starlink-Standard-Internet-Kit-PO-EU
275,81 €
Без ПДВ-а:
275,81 €
245,16 €
Без ПДВ-а:
245,16 €
Без ПДВ-а:
Starlink Visok brzi prenosni satelitski internet terminal za iznajmljivanje
Novi način povezivanja
Strimovanje, video pozivi, online igranje, rad na daljinu i još mnogo toga sada je moguće čak i na najudaljenijim lokacijama zahvaljujući najnaprednijem internet sistemu na svetu.
Kako postaviti i instalirati vaš Starlink komplet
Povežite se za nekoliko minuta
Postavite Starlink u samo dva koraka. Uputstva rade u bilo kojem redosledu:
1 UTIČITE
2 USMERITE KA NEBU
Starlink zahteva neometan pogled na nebo. Preuzmite Starlink aplikaciju da odredite najbolje mesto za instalaciju.


Specifications
| МОДЕЛ | STANDARD KIT |
|---|---|
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ИНТЕРНЕТ |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| МАРКА | STARLINK |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | FIXED, PORTABLE |
| ВРСТА ПРИБОРА | TERMINAL |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -30ºC to 55ºC (-22°F to 131°F) |
| ПОДРЖАНИ ЈЕЗИЦИ | ENGLISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | Ka BAND, Ku BAND |
| КАРАКТЕРИСТИКЕ | INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING, ANDROID COMPATIBLE, iOS COMPATIBLE |
| ЦЕРТИФИКАЦИЈЕ | FCC |
| ЛЕНГТХ | 303 mm |
| ДУБИНА | 513 mm |
| ТЕЖИНА | 2.9 kg (6.4 lbs) without Cable; 3.6 kg (7.9 lbs) with 15.2 m (50 ft) Cable |
What's included
Starlink Coverage Map

Write a Review