Тхураиа ГСМ екстендер
In stock
- МАРКА:
- THURAYA
- ДЕО #:
- GSM
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦИ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-GSM
Тхураиа ГСМ екстендер
Specifications
| ДЕО # | GSM |
|---|---|
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ИНТЕРНЕТ |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| МАРКА | THURAYA |
| НЕТВОРК | THURAYA |
| СЕРВИС | THURAYA IP |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | PORTABLE |
| ВРСТА ПРИБОРА | TERMINAL |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| КАРАКТЕРИСТИКЕ | INTERNET |
| ЦОНСТЕЛЛАТИОН | 2 САТЕЛИТА |
| ЛЕНГТХ | 216 mm (8.5") |
| ВИДТХ | 216 mm (8.5") |
| ДУБИНА | 45 mm |
| ТЕЖИНА | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Мапа покривености Тхураиа

Тхураиа робусна сателитска мрежа обезбеђује покривеност на најудаљенијим локацијама, обезбеђујући сателитску комуникацију без загушења како бисте били повезани у сваком тренутку. Од иновативног сателитског дизајна до поузданости сваког Тхураиа уређаја и додатне опреме, ми пружамо заиста супериорно решење за сателитску комуникацију изван граница земаљских система и целуларних мрежа.
Тхураиа мрежа не покрива ни северну ни јужну Америку.