Тхураиа ИП + преносиви широкопојасни сателитски модем
In stock
- МАРКА:
- THURAYA
- МОДЕЛ:
- IP+
- ДЕО #:
- 9104
- ORIGIN:
- Сједињене Државе
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦИ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-IP-Plus-Modem
Пружајући најбрже ИП брзине са терминала своје величине, Тхураиа ИП+ је пројектован да подржава широк спектар критичних апликација. Веома преносив, Тхураиа ИП+ може се лако применити са ранца на широкопојасну мрежу за неколико секунди, омогућавајући вам да искористите предност поузданог широкопојасног приступа са локација покривених Тхураиа-ином екстензивном сателитском мрежом.
Рад. Емаил. Сурф. Скипе. Фејсбук. Било где.
Брзе ИП могућности Тхураиа ИП+ омогућавају корисницима приступ корпоративним мрежама и повезивање са колегама, породицом и пријатељима путем е-поште, друштвених медија и ВоИП апликација, где год и кад год им је то потребно.
Specifications
| ИСПОРУКА ИЗ | DUBAI, UAE |
|---|---|
| МОДЕЛ | IP+ |
| ДЕО # | 9104 |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ИНТЕРНЕТ |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| МАРКА | THURAYA |
| НЕТВОРК | THURAYA |
| СЕРВИС | THURAYA IP |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | PORTABLE |
| ВРСТА ПРИБОРА | TERMINAL |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | L BAND (1-2 GHz) |
| КАРАКТЕРИСТИКЕ | INTERNET, EMAIL |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| ЦОНСТЕЛЛАТИОН | 2 САТЕЛИТА |
| ЛЕНГТХ | 216 mm (8.5") |
| ВИДТХ | 216 mm (8.5") |
| ДУБИНА | 45 mm |
| ТЕЖИНА | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Тхураиа ИП+ мапа покривености

Тхураиа робусна сателитска мрежа обезбеђује покривеност на најудаљенијим локацијама, обезбеђујући сателитску комуникацију без загушења како бисте били повезани у сваком тренутку. Од иновативног сателитског дизајна до поузданости сваког Тхураиа уређаја и додатне опреме, ми пружамо заиста супериорно решење за сателитску комуникацију изван граница земаљских система и целуларних мрежа.
Тхураиа мрежа не покрива ни северну ни јужну Америку.