Сателитски телефон Тhuraya XT LITE
Out of stock
- МАРКА:
- THURAYA
- МОДЕЛ:
- XT LITE
- ORIGIN:
- Јужна Кореја
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦИ
- AVAILABILITY:
- CURRENTLY UNAVAILABLE
- SKU:
- Thuraya-XT-LITE-Sat-Phone
- Buy 2 for 520,84 € 520,84 € each and save 2%
- Buy 5 for 510,21 € 510,21 € each and save 4%
- Buy 10 for 504,89 € 504,89 € each and save 5%
- Buy 20 for 499,58 € 499,58 € each and save 6%
- Buy 50 for 494,26 € 494,26 € each and save 7%
- Buy 100 for 488,95 € 488,95 € each and save 8%
Сателитски телефон Тхураиа КСТ-ЛИТЕ
Тхураиа КСТ-ЛИТЕ пружа поуздано повезивање са сателитским телефонима са ненадмашном вредношћу. Дизајниран је за кориснике који пазе на трошкове који морају да остану безбедно повезани, без угрожавања јасне и непрекидне везе. Веома је једноставан за коришћење. Можете да телефонирате и шаљете СМС поруке у сателитском режиму, било да прелазите пустињу, пловите на мору или се пењете на планине.
Позиви и текстуалне поруке у сателитском режиму
Упутите позиве и шаљите СМС поруке у сателитском режиму кад год није доступна земаљска мрежа. Напредна омни-дирекциона антена обезбеђује непрекидну комуникацију, нудећи беспрекорну функцију ходања и разговора за позиве у покрету.
Дуготрајно трајање батерије
Тхураиа КСТ-ЛИТЕ омогућава поуздану комуникацију са дуготрајном батеријом која обезбеђује до шест сати разговора и до 80 сати у режиму мировања.
Лакоћа коришћења
Једноставно напуните телефон и уверите се да ваша СИМ картица ради. То је тако једноставно. Затим можете програмирати Тхураиа КСТ-ЛИТЕ на један од 13 доступних језика (поједностављени кинески је доступан као посебан фирмвер).
Подржана најснажнијом и најмоћнијом сателитском мрежом
Сателитска мрежа Тхураиа је позната по томе што има најпоузданију сателитску покривеност, укључујући око 160 земаља или две трећине света. Тхураиа КСТ-ЛИТЕ вам омогућава да примите обавештење о позиву чак и са спремљеном сателитском антеном, одржавајући вас увек повезаним.
Додатне функције укључују: адресар, аларме, калкулатор, календар, евиденцију позива, конференцијске позиве, групе контаката, брзо бирање, штоперицу и светско време.
Specifications
| UPC | 8809260440173 |
|---|---|
| ИСПОРУКА ИЗ | DUBAI, UAE |
| МОДЕЛ | XT LITE |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ТЕЛЕФОН |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| МАРКА | THURAYA |
| НЕТВОРК | THURAYA |
| СЕРВИС | THURAYA VOICE |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | ХАНДХЕЛД |
| ВРСТА ПРИБОРА | HANDSET |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | L BAND (1-2 GHz) |
| ДАТА СПЕЕД | N/A |
| ПОДРЖАНИ ЈЕЗИЦИ | ENGLISH, ARABIC, FARSI, FRENCH, GERMAN, HINDI, ITALIAN, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, TURKISH, URDU |
| КАРАКТЕРИСТИКЕ | PHONE, TEXT MESSAGING |
| ЦОНСТЕЛЛАТИОН | 2 САТЕЛИТА |
| ВРЕМЕ РАЗГОВОРА | UP TO 6 HOURS |
| ВРЕМЕ НА ЧЕКАЊУ | UP TO 80 HOURS |
| ЛЕНГТХ | 128 mm (5.04") |
| ВИДТХ | 53 mm (2.09") |
| ДУБИНА | 27 mm (1.06") |
| ТЕЖИНА | 186 grams (6.56 oz) |
Мапа покривености Тхураиа КСТ-Лите

Тхураиа робусна сателитска мрежа обезбеђује покривеност на најудаљенијим локацијама, обезбеђујући сателитску комуникацију без загушења како бисте били повезани у сваком тренутку. Од иновативног сателитског дизајна до поузданости сваког Тхураиа уређаја и додатне опреме, ми пружамо заиста супериорно решење за сателитску комуникацију изван граница земаљских система и целуларних мрежа.
Тхураиа мрежа не покрива ни северну ни јужну Америку.