iDirect Evolution X1 DVB-S2 Daljinski Satelitski Usmerivač
In stock
- МАРКА:
- IDIRECT
- МОДЕЛ:
- X1
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- iDirect-Evolution-X1-Router
iDirect Evolution X1 DVB-S2 Daljinski Satelitski Usmerivač
Ekonomičan daljinski paket idealan za velike mreže za SCADA, prodajna mesta, bankomate, femtokćelije i aplikacije malih preduzeća. Daljinski uređaj ima DVB-S2/ACM i adaptivni TDMA, rutiranje, VLAN funkcionalnost, QoS i opcionalnu AES enkripciju.
Specifications
| МОДЕЛ | X1 |
|---|---|
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ИНТЕРНЕТ |
| МАРКА | IDIRECT |
| НЕТВОРК | VSAT |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| ЦЕРТИФИКАЦИЈЕ | CE COMPLIANCE, FCC, RoHS |
| ЛЕНГТХ | 22.9 cm (9") |
| ВИДТХ | 17.3 cm (6.8") |
| ДУБИНА | 4.6 cm (1.8") |
| ТЕЖИНА | 0.82 kg (1.8 lb) |