Beam IntelliDOCK 9555 - Bluetooth doking stanica (9555ID)
TELEFONI | PLANOVI | PAKETI | DODACI | IZNAJMLJIVANJE | PODRŠKA" ] ```
In stock
- МАРКА:
- BEAM
- ДЕО #:
- 9555ID
- ORIGIN:
- Кина
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-IntelliDOCK-9555-Docking
Iridium 9555 telefon se sigurno uklapa u IntelliDOCK, koji ima ugrađen Bluetooth, USB podatkovni port, ugrađeni zvono, punjenje telefona i integrisanu antenu, podatkovnu i napajanje vezu, što omogućava da svi kablovi antene i napajanje budu trajno povezani sa doking stanicom, spremni za upotrebu. Iridium 9555 telefon se lako ubacuje i vadi pritiskom na dugme na vrhu IntelliDOCK-a, što ga čini vrlo lakim za uklanjanje 9555 u bilo kojem trenutku uz mirnu savest znajući da će uvek biti potpuno napunjen.
IntelliDOCK takođe podržava korišćenje opcionalnog kompaktnog Beam Privacy telefona koji se može postaviti pored IntelliDOCK-a radi dodatne pogodnosti ako je potrebno.
Specifications
| ДЕО # | 9555ID |
|---|---|
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ТЕЛЕФОН |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | 100% GLOBAL |
| МАРКА | BEAM |
| НЕТВОРК | IRIDIUM |
| СЕРВИС | IRIDIUM VOICE |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | FIXED, МАРИТИМЕ, ВЕХИЦУЛАР |
| ВРСТА ПРИБОРА | DOCKING STATION |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| КОМПАТИБИЛНО СА | IRIDIUM 9555 |
| КАРАКТЕРИСТИКЕ | PHONE, NARROWBAND, BLUETOOTH |
| ЦЕРТИФИКАЦИЈЕ | IRIDIUM CERTIFIED, RoHS, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ЦОНСТЕЛЛАТИОН | 66 САТЕЛИТА |
| ЛЕНГТХ | 20 cm (7.9") |
| ВИДТХ | 7.5 cm (3") |
| ДУБИНА | 6.5 cm (2.6") |
| ТЕЖИНА | 0.32 kg (1.3 lb) |
Feature
Beam IntelliDOCK 9555 - Bluetooth Docking Station (9555ID)
INTELLIDOCK CRADLE
• Sigurno drži 9555 mobilni telefon
• Robustan dizajn i konstrukcija
• Punjenje 9555 mobilnog telefona spremnog za korišćenje
• Integrisana antena
• Mobilni telefon uvek napunjen i spreman za korišćenje
INTEGRISANI BLUETOOTH®
• Bluetooth® ugrađen u postolje
• Podržava Bluetooth® glasovne dodatke
• Praktično pozivanje bez ruku
UGRADNI ZVONAC
• Ugrađeni zvonac za poboljšanu indikaciju zvona GLAS, PODACI, SMS, SBD
• Podržava sve Iridium glasovne, podatkovne, SMS i SBD usluge
• Pristup prepaid, postpaid i pozivima posade
• Bluetooth® i USB podaci konekcija
PRIVATNI TELEFON
• Podržava opcioni Beam privatni telefon
• Automatsko prepoznavanje odgovaranja/prekidanja veze
INSTALACIJA
• Podržava 9 - 32V DC napajanje
• Fleksibilna instalacija putem univerzalnog nosača, takođe pogodna za montažu na zid
• Opcioni 110 - 240V AC adapter dostupan
KVALITET
• Profesionalni industrijski dizajn
• 2 godine garancije na zamenu
• 100% fabrički testirano
• Potpuno sertifikovano, Iridium odobreno, RoHS, CE, IEC60945
What's included
U kutiji:
Beam IntelliDOCK 9555
Ram-mount čelična montažna konzola
Interfejs i naponski kablovi
Korisnički priručnik
Priručnik za instalaciju