Беам ПотсДОЦК 9555 - РЈ11 / ПОТС и прикључна станица за праћење (9555ПД)
In stock
- МАРКА:
- BEAM
- МОДЕЛ:
- POTSDOCK 9555
- ДЕО #:
- 9555PD
- ORIGIN:
- Кина
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Beam-PotsDOCK-9555
ПотсДОЦК такође има уграђени Блуетоотх модул за гласовно повезивање заједно са интелигентним системом за праћење и извештавање о упозорењима који користи уграђени ГПС мотор ПотсДОЦК-а. Модул за упозорење и праћење се може конфигурисати да подржава периодично испитивање или извештавање о хитним упозорењима.
Слушалица Иридиум 9555 безбедно се уклапа у прикључну станицу, која има уграђени Блуетоотх, УСБ податке, пуњење телефона и интегрисану антену, везу за податке и напајање, што омогућава да сви антенски каблови и напајање буду трајно повезани на прикључну станицу спремни за употребу. Иридиум 9555 слушалица се лако убацује и уклања притиском на дугме на врху ПотсДОЦК-а, што га чини веома лаким за уклањање 9555 у било ком тренутку уз безбрижност знајући да ће увек бити потпуно напуњен.
ПотсДОЦК такође подржава употребу опционог компактног Беам Приваци слушалице која се може налазити поред ПотсДОЦК-а ради додатне погодности ако је потребно.
Specifications
| МОДЕЛ | POTSDOCK 9555 |
|---|---|
| ДЕО # | 9555PD |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ТЕЛЕФОН |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | 100% GLOBAL |
| МАРКА | BEAM |
| НЕТВОРК | IRIDIUM |
| СЕРВИС | IRIDIUM VOICE |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | FIXED, МАРИТИМЕ, ВЕХИЦУЛАР |
| ВРСТА ПРИБОРА | DOCKING STATION |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | L BAND (1-2 GHz) |
| КОМПАТИБИЛНО СА | IRIDIUM 9555 |
| ЦЕРТИФИКАЦИЈЕ | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ЦОНСТЕЛЛАТИОН | 66 САТЕЛИТА |
| ЛЕНГТХ | 200 mm |
| ВИДТХ | 75 mm (3.0") |
| ДУБИНА | 65 mm (2.7") |
| ТЕЖИНА | 0.32 kg |
Feature
• Слим лине компактна инсталација
• Интегрисана Блуетоотх веза
• РЈ11/ПОТС интерфејс
• Могућност гласовних, СМС, СБД и података са комутацијом кола
• Уграђено праћење и СОС
• УСБ интерфејс за податке
• РС232 Д9 серијски интерфејс
• Прибор/чуло паљења
• 9-32В ДЦ улаз за напајање
• ТНЦ и СМА за ГПС
• Потпуно сертификован, Иридијум, РоХС, ЦЕ, ИЕЦ60945
• 2 године гаранције за поправку или замену