Beam SatDOCK-G 9555 Hands-free Vehicle Docking Station (9555SDG)
In stock
- МАРКА:
- BEAM
- ДЕО #:
- 9555SDG
- ORIGIN:
- Кина
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-SatDock-9555SD-G-Iridium
Iridium 9555 satelitski telefon, sigurno se uklapa u Dock koji je kompaktan u dizajnu, za razliku od drugih tradicionalnih docking kitova koji zahtevaju dodatnu spoljašnju kutiju za instalaciju, Beam SatDOCK je sve sadržano unutar jednog jedinog kompaktnog Dock-a. Druge karakteristike uključuju punjenje telefona, ugrađeni Bluetooth, USB podatke, ugrađeni zvono i omogućava da antena i napajanje budu trajno povezani na Dock spremni za upotrebu. Iridium 9555 telefon se lako umetne i ukloni pritiskom na dugme na vrhu dock-a, što ga čini vrlo jednostavnim za korišćenje van Dock-a kada je to potrebno.
SatDOCK takođe podržava korišćenje opcionalnog aktivnog privatnog telefona ili potpuno opremljenog inteligentnog telefona, RST970, koji se jednostavno i lako dodaju na SatDOCK.
SatDOCK pruža fleksibilnost korišćenja vašeg ručnog satelitskog telefona za podršku korišćenju opreme za širok spektar aplikacija. Ima ugrađeni Bluetooth modul za glasovnu povezanost zajedno sa inteligentnim sistemom za praćenje i izveštavanje o upozorenjima koji koristi ugrađeni GPS motor SatDOCK-a. Modul za upozorenja i praćenje može biti konfiguran da podrži periodično anketiranje ili izveštavanje o hitnim upozorenjima.
SatDOCK postolje
. Robustan dizajn i konstrukcija
. Punjenje 9555 telefona spremnog za upotrebu
. Integrisana napajanje i antena
. Integrisana USB povezanost
Handsfree režim
. Full duplex tehnologija
. Superiorni kvalitet zvuka
Praćenje / GPS
. Periodični izveštaji o poziciji ili daljinski anketirani
. Ugrađeni GPS motor
. Interfejsi za Beam-ov LeoTRAK-Online
. Kompatibilan sa drugim aplikacijama za praćenje
Panika / Upozorenja
. Opcija dodatnih žičanih dugmadi za upozorenje
Integrisani Bluetooth
Ugrađeno zvono
Glas, Podaci, SMS, SBD
Privatnost i inteligentni telefon
. Automatsko prepoznavanje odgovora/prekida inteligencija
. Prebacuje između telefona i hands-free režima
Instalacija
. Fleksibilna instalacija putem univerzalnog nosača, takođe pogodna za montažu na zid
. Antena, mikrofon i zvučnik instalirani na pogodnoj lokaciji
. Omogućava polu-trajnu instalaciju
Kvalitet
. 100% fabrički testirano
. Usklađenost: Iridium, RoHS, CE, IEC60945
Specifications
| ДЕО # | 9555SDG |
|---|---|
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ТЕЛЕФОН |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | 100% GLOBAL |
| МАРКА | BEAM |
| НЕТВОРК | IRIDIUM |
| СЕРВИС | IRIDIUM VOICE |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | AVIATION, МАРИТИМЕ, ВЕХИЦУЛАР |
| ВРСТА ПРИБОРА | DOCKING STATION |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F ) |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | L BAND (1-2 GHz) |
| КОМПАТИБИЛНО СА | IRIDIUM 9555 |
| КАРАКТЕРИСТИКЕ | PHONE, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| ЦЕРТИФИКАЦИЈЕ | IRIDIUM CERTIFIED, CE COMPLIANCE, FCC, INDUSTRY CANADA, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ЦОНСТЕЛЛАТИОН | 66 САТЕЛИТА |
| ЛЕНГТХ | 200 mm (7.9") |
| ВИДТХ | 75 mm (3.0") |
| ДУБИНА | 65 mm (2.7") |
| ТЕЖИНА | 0.37 kg (0.7 lb) |
Feature
Beam SatDOCK-G 9555 Karakteristike:
• Tanak kompaktni dizajn
• Integrisana Bluetooth povezanost
• Instalacija bez ruku
• Opcije za privatnost telefona
• Mogućnost glasovne, SMS, SBD i podataka putem kružnog prebacivanja
• Praćenje i SOS
• USB interfejs za podatke
• RS232 D9 serijski interfejs
• Pribor / Osećaj paljenja
• Potpuno sertifikovan, Iridium, RoHS, CE, IEC60945
• 2 godine garancije za popravku ili zamenu