Beam IsatDock Transport Bolt Aktivna Antena (ISD720)
In stock
- МАРКА:
- BEAM
- ДЕО #:
- ISD720
- ORIGIN:
- Сједињене Државе
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦИ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD720
Beam IsatDock Transport Bolt Active Antenna (ISD720)
Antena je dizajnirana da omogući horizontalni ili vertikalni ulaz za antene kablove kako bi se obezbedila određena fleksibilnost prilikom instalacije. ISD720 radi sa svim Beam Inmarsat IsatDock-ovima i Oceana terminalima, ali se mora koristiti samo sa Beam sertifikovanim AKTIVNIM antenama kablovima.
Specifications
| ДЕО # | ISD720 |
|---|---|
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ТЕЛЕФОН |
| МАРКА | BEAM |
| НЕТВОРК | INMARSAT |
| СЕРВИС | INMARSAT VOICE |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | FIXED, ВЕХИЦУЛАР |
| ВРСТА ПРИБОРА | ANTENNA |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -40°C to 70°C |
| КОМПАТИБИЛНО СА | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ЛЕНГТХ | 146 mm (5.75") |
| ВИДТХ | ["146 mm (5.75\")"] |
| ДУБИНА | 75 mm (2.95") |
| ТЕЖИНА | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• Inmarsat tip odobren
• Visokokvalitetni kućište
• Aktivna antena
• Montaža na vijak
• SMA/SMA
• Nizak profil
• Omnidirekcionalna
• 12 meseci garancije na popravku ili zamenu