Инмарсат јарбол са снопом/поморска активна антена за стуб (ИСД710)
In stock
- МАРКА:
- BEAM
- ДЕО #:
- ISD710
- ORIGIN:
- Сједињене Државе
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦИ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Inmarsat-Beam-Oceana-ISD710
Инмарсат јарбол са снопом/поморска активна антена за стуб (ИСД710)
Антенски прикључци (ГСПС и ГПС) заштићени су од околине чврстим држачем причвршћеним за антену. Систем за монтирање на стуб је дизајниран тако да се каблови могу провући кроз ПВЦ стуб, а затим директно причврстити на антену, држећи каблове и конектор заштићеним од околине. ИСД710 ради са свим Беам Инмарсат ИсатДоцк терминалима и Оцеана терминалима, међутим МОРА се користити само са Беам сертификованим АКТИВНИМ антенским кабловима.
Specifications
| ДЕО # | ISD710 |
|---|---|
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ТЕЛЕФОН |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| МАРКА | BEAM |
| НЕТВОРК | INMARSAT |
| СЕРВИС | INMARSAT VOICE |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | FIXED, МАРИТИМЕ, ВЕХИЦУЛАР |
| ВРСТА ПРИБОРА | ANTENNA |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -40°C to 70°C |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | L BAND (1-2 GHz) |
| КАРАКТЕРИСТИКЕ | ACTIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ЛЕНГТХ | 207 mm (8.15") |
| DIAMETER | 142 mm (5,60 metros) |
| ТЕЖИНА | 0.87 kg (1.92 lbs) |
Feature
Беам ИСД710 Карактеристике
• Одобрен тип Инмарсата
• Висококвалитетно морско кућиште
• Активна антена
• Монтажа на стуб / јарбол
• СМА/СМА
• Омнидирецтионал
• 12-месечна гаранција за поправку или замену