Beam IsatDock Transport Magnetic Active Antenna (ISD715)
In stock
- МАРКА:
- BEAM
- ДЕО #:
- ISD715
- ORIGIN:
- Сједињене Државе
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦИ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD715
Beam IsatDock Transport Magnetic Active Antenna (ISD715)
IsatDock ISD715 Transport Magnetic Active Antenna je dizajnirana za transport /kopnene aplikacije. Dizajnirana je da radi sa Beam Communications IsatDocks i aplikacijama za praćenje kao što je LeoTRAK-Online.
Sa magnetskim nosačem, antena se veoma lako instalira i premesta sa imovine na imovinu i ne zahteva bušenje rupa za montažu. Kabl antene je zaštićen od okoline svojom spoljašnjom zaštitom.
Specifications
| ДЕО # | ISD715 |
|---|---|
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ТЕЛЕФОН |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| МАРКА | BEAM |
| НЕТВОРК | INMARSAT |
| СЕРВИС | INMARSAT VOICE |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | FIXED, ВЕХИЦУЛАР |
| ВРСТА ПРИБОРА | ANTENNA |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -40°C to 70°C |
| КОМПАТИБИЛНО СА | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ЛЕНГТХ | 142 mm (5.6") |
| ВИДТХ | ["142 mm (5.6\")"] |
| ДУБИНА | 207 mm (8.15") |
| ТЕЖИНА | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• Inmarsat tip odobren
• Visokokvalitetni kućište
• Aktivna antena
• Magnetno montiranje
• SMA/SMA
• Nizak profil
• Omni usmerena
• 12 meseci garancije na popravku ili zamenu