Beam LiteDOCK Extreme Docking Station for Iridium 9575 (EXTRMLD)
TELEFONI | PLANOVI | PAKETI | DODACI | IZNAJMLJIVANJE | PODRŠKA" ] ```
In stock
- МОДЕЛ:
- LITEDOCK EXTREME
- ДЕО #:
- EXTRMLD
- ORIGIN:
- Кина
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-LiteDOCK-Extreme-Iridium
Iridium Extreme mobilni telefon se sigurno uklapa u doking stanicu sa jednostavnim mehanizmom za zaključavanje koji se može umetnuti i ukloniti pritiskom na dugme. Namerno je napravljen da vam omogući korišćenje SOS hitne pomoći, sa ugrađenom GPS povezivanjem koje vam omogućava da povežete spoljašnju GPS antenu na dok. Doking stanica takođe omogućava korišćenje bočne prenosive slušalice za glasovne pozive (zahteva da kupac koristi žičanu slušalicu koja dolazi u paketu sa Iridium 9575 mobilnim telefonima).
Beam LiteDOCK Extreme ima USB podatkovni port, punjenje telefona, integrisanu Iridium i GPS antenu, što omogućava da svi kablovi antene i napajanje budu trajno povezani sa doking stanicom, spremni za korišćenje.
Ova doking stanica je dizajnirana da bude "izuzetno" jeftina. LiteDOCK drži Iridium 9575 Extreme satelitski telefon, dolazi sa RAM nosačem za lako postavljanje i dizajnirana je da koristi standardne dodatke za Extreme mobilni telefon za punjenje i pozive putem slušalice. Doking stanica takođe omogućava lak pristup dugmetu za hitne slučajeve i putem Iridium i GPS antena konekcija može pružiti veoma dobru pokrivenost unutra. Doking stanica takođe uključuje ugrađenu GPS povezanu antenu za podršku spoljašnjoj GPS anteni. Tako da su svi Extreme GPS praćenje i hitna upozorenja potpuno podržani u LiteDOCK.
Specifications
| МОДЕЛ | LITEDOCK EXTREME |
|---|---|
| ДЕО # | EXTRMLD |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ТЕЛЕФОН |
| НЕТВОРК | IRIDIUM |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | FIXED, МАРИТИМЕ, ВЕХИЦУЛАР |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | L BAND (1-2 GHz) |
| КОМПАТИБИЛНО СА | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| КАРАКТЕРИСТИКЕ | IRIDIUM CERTIFIED |
| ЦЕРТИФИКАЦИЈЕ | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, CE COMPLIANCE, RoHS, ELECTRICAL SAFETY, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| ВИДТХ | ["82.2 mm (3.24 inča)"] |
| ТЕЖИНА | 0,375 kg (0,83 livre) |