Beam PotsDOCK Extreme Docking Station for Iridium 9575 (EXTRMPD)
In stock
- МАРКА:
- BEAM
- МОДЕЛ:
- POTSDOCK EXTREME
- ДЕО #:
- EXTRMPD
- ORIGIN:
- Кина
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-PotsDOCK-Extreme-Iridium
PotsDOCK takođe podržava korišćenje opcionalnog kompaktog BEAM Privacy telefona koji se može pričvrstiti pored PotsDOCK-a za dodatnu pogodnost ako je potrebno.
Doking stanica ima punjenje telefona, USB vezu za podatke, integrisanu antenu, vezu za podatke i napajanje, što omogućava da svi antenski kablovi i napajanje budu trajno povezani sa dokom, čineći ga spremnim za upotrebu u svakom trenutku.
PotsDOCK Extreme CRADLE
. Sigurno drži Iridium Extreme telefon
. Robustan dizajn i konstrukcija
. Punjenje Iridium Extreme telefona spremnog za upotrebu
. Integrisana antena, Iridium & GPS
. USB povezanost
POTS/RJ11
. Podržava standardne bežične i žične telefone (5 REN)
. POTS telefon može raditi 600m (2000 ft) od jedinice
. Lako se integriše u PBX sistem
. Tonovi zvona, zauzetosti i biranja
. Superioran kvalitet zvuka
. Obrada brojeva poziva i brzi biranje
PRAĆENJE
. Aktiviranje Quick GPS
. Interfejs sa BEAM-ovim MyBuddy Extreme
PANIKA/UPOZORENJA
. Interfejs sa BEAM-ovom MyBuddy aplikacijom zasnovanom na lokaciji
. Opcionalna veza za spoljašnje dugme za upozorenje
INTEGRISANI BLUETOOTH
. Bluetooth ugrađen u doking jedinicu
. Bluetooth hands-free glasovna povezanost
UGRAĐENI ZVONAC
. Ugrađeni zvonac za poboljšanu indikaciju zvona
GLAS, PODACI, SMS, SBD
. Podržava sve Iridium glasovne, podatkovne, SMS & SBD usluge
. Pristup prepaid, postpaid & pozivima posade
PRIVATNI TELEFON
. Podržava opcionalni BEAM Privacy telefon
. Automatsko odgovaranje kada se izvuče iz čaše
INSTALACIJA
. Podržava 9 - 32V DC napajanje
. Fleksibilna instalacija putem univerzalnog nosača
. Isporučuje se sa 100 - 240V AC paketom uključenim
KVALITET
. Profesionalni industrijski dizajn
. 2 godine garancije na zamenu za mir uma
. 100% fabrički testirano
. Potpuno sertifikovano, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
Specifications
| МОДЕЛ | POTSDOCK EXTREME |
|---|---|
| ДЕО # | EXTRMPD |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ТЕЛЕФОН |
| МАРКА | BEAM |
| НЕТВОРК | IRIDIUM |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | FIXED, МАРИТИМЕ, ВЕХИЦУЛАР |
| ВРСТА ПРИБОРА | DOCKING STATION |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C to 85°C (-22°F to 185°F) |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | L BAND (1-2 GHz) |
| КОМПАТИБИЛНО СА | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| КАРАКТЕРИСТИКЕ | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| ЦЕРТИФИКАЦИЈЕ | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, RoHS, WEE, FLAME RETARDANT, SAFETY - SELV, ATMOSPHERIC PROTECTION |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| ВИДТХ | ["82.2 mm (3.24 inča)"] |
| ДУБИНА | 75,9 mm (2,99 pouces) |
| ТЕЖИНА | 0,45 kg (1 livre) |
Feature
Beam PotsDOCK Extreme Features:
• Tanak instalacija
• Integrisana Bluetooth povezanost
• POTS/RJ11 interfejs, dužina kabla do 600m/2000ft
• Mogućnost glasa, SMS, SBD i podataka prebačenih putem kola
• Praćenje i SOS (putem 9575 telefona)
• USB podatkovni interfejs
• Pribor/senzor paljenja
• Ulaz napajanja 9-32V DC
• AC adapter uključen 110/240 ulaz
• Iridium i GPS konektori
• PABX kompatibilan (analogne)
• Garancija na popravku ili zamenu od 2 godine
What's included
Beam PotsDOCK Extreme Sadržaj kutije:
PotsDOCK Extreme
AC/DC napajanje
DC napojni kabl/kit osigurača
Univerzalna montažna konzola (RAM)
Korisnički priručnik
Brzi vodič za početak