Hughes 9202M BGAN prenosni satelitski internet terminal sa WiFi (3500566-0004)
In stock
- МАРКА:
- HUGHES
- МОДЕЛ:
- 9202M BGAN
- ДЕО #:
- 3500566-0004
- ORIGIN:
- Сједињене Државе
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦИ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Hughes-BGAN-9202-IP-Terminal
Hughes 9202 BGAN prenosni satelitski internet terminal sa WiFi
Pouzdan i lagan Hughes 9202 prenosni terminal ima kompaktan i elegantan dizajn. Pristupačan i veoma atraktivan klasa 2 prenosni terminal, Hughes 9202 je idealan za vlade i nevladine organizacije, prve reagujuće, javnu sigurnost i radnike mobilne zdravstvene zaštite, kao i za udaljeno osoblje u industrijama kao što su komunalne usluge, nafta i gas, šumarstvo, kablovska i telekomunikacije.
Hughes 9202 radi preko Inmarsat Broadband Global Area Network (BGAN) satelitske usluge i pruža visokokvalitetnu povezanost i pouzdanost za najzahtevnije korisnike i ekstremne uslove.
Koristeći najmanji terminal klase 2 BGAN na svetu, korisnici mogu da se povežu na IP širokopojasne brzine do 464kbps, kao i da iskoriste funkcije kao što su ugrađeni pristup Wi-Fi za više korisnika i automatska aktivacija konteksta (ACA), uključujući mogućnost slanja SMS poruka putem integrisanog korisničkog interfejsa (IUI) bez povezanog laptopa, pametnog telefona ili drugog korisničkog uređaja.
Hughes 9202 omogućava korisniku da šalje i prima IP saobraćaj putem Ethernet-a i Wi-Fi-a. Paralelno sa uslugom paketskih podataka, Hughes 9202 podržava pune ISDN i pozive preko kružnog prebacivanja glasa i faksa putem dvostrukog RJ11 priključka.
Korporativni planeri za katastrofe i udaljeno terensko osoblje mogu da sarađuju sa poverenjem i efikasnošću sa raznim agencijama i osobljem u centrali koristeći video, glas i podatke simultano. Kao i svi Hughes BGAN modeli, Hughes 9202 je zasnovan na IP-u, pružajući selektivne, posvećene nivoe kvaliteta usluge (QoS).
Specifications
| МОДЕЛ | 9202M BGAN |
|---|---|
| ДЕО # | 3500566-0004 |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ИНТЕРНЕТ |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| МАРКА | HUGHES |
| НЕТВОРК | INMARSAT |
| СЕРВИС | INMARSAT BGAN |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | PORTABLE |
| ВРСТА ПРИБОРА | TERMINAL |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -5°C to 55°C (23°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 60°C with battery -25°C to 80°C excluding battery |
| OTHER DATA INTERFACES | ETHERNET, WI-FI |
| ДАТА СПЕЕД | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| ПОДРЖАНИ ЈЕЗИЦИ | ENGLISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | L BAND (1-2 GHz) |
| КАРАКТЕРИСТИКЕ | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING, ISDN (64 Kbps), FoIP (FAX) |
| ЦЕРТИФИКАЦИЈЕ | INMARSAT CLASS 2 TYPE APPROVAL, CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| ЦОНСТЕЛЛАТИОН | 3 САТЕЛИТА |
| ВРЕМЕ НА ЧЕКАЊУ | UP TO 36 HOURS |
| ЛЕНГТХ | 216 mm (8.5") |
| ВИДТХ | 216 mm (8.5") |
| ДУБИНА | 41 mm (1.61") |
| ТЕЖИНА | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Feature
Hughes 9202 Karakteristike
- Čvrst i izdržljiv IP55 rejting
- Pozadinsko osvetljen LCD korisnički displej uključujući kontrolu sa četiri dugmeta
- Wi-Fi podrška za višekorisnički pristup
- Dvostruka RJ11 linija za glas i faks
- Napredni integrisani korisnički interfejs (IUI)
- Automatska aktivacija konteksta (ACA)
- Podrška za XL-opseg
What's included
Package Contents
- Hughes 9202 Land Portable Terminal
- Punjač sa litijum-jonskom baterijom
- 5m Ethernet kabl
- AC/DC adapter sa UK, EU i US naponskim kablovima
Inmarsat BGAN Mapa pokrivenosti

Ova mapa prikazuje očekivanja Inmarsata u vezi sa pokrivenošću nakon komercijalnog uvođenja četvrte L-Band regije Inmarsata. To ne predstavlja garanciju usluge. Dostupnost usluge na ivici područja pokrivenosti varira u zavisnosti od različitih uslova.