Интеллиан в60 ВСАТ поморски антенски систем (В1-60)
calcActive())">
In stock
- МАРКА:
- INTELLIAN
- МОДЕЛ:
- v60
- ДЕО #:
- V1-60
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-V60-System-V1-60
15.321,59 €
Без ПДВ-а:
15.321,59 €
Без ПДВ-а:
Интеллиан в60 је поморски ВСАТ антенски систем Ку-појаса од 60 цм са компактним дизајном радаре који омогућава мањим пловилима да се уклопе у системе са ограниченим простором. Са својом 3-осном стабилизацијском платформом, в60 има супериорне перформансе праћења које су скоро једнаке ВСАТ антенском систему од 1 метра. В60 се може конфигурисати за СЦПЦ, широкопојасне или хибридне сателитске мреже. Погодан је за брзи интернет, ажурирање времена и графикона, е-пошту, пренос датотека и слика, видео конференцију, ВоИП, ВПН-ове и резервну копију базе података. В60 је дизајниран и направљен да задовољи или превазиђе индустријске и војне стандарде за вибрације, ударце и електромагнетну компатибилност како би се осигурала највећа поузданост у најтежим условима на мору.
В60 има неограничен опсег азимута за континуирано праћење без одмотавања каблова у антени. Широки распон надморске висине од -10? до 100? омогућава в60 да има беспрекоран пријем сигнала док пловило путује у близини Екватора или поларних региона. Са најједноставнијим дизајном за инсталацију и интерфејсом који је највише прилагођен кориснику који можете пронаћи на тржишту, в60 гарантује да ћете имати потпуно ново широкопојасно искуство на мору.
В60 има уграђен ГПС за брзу сателитску аквизицију и аутоматску контролу поларизације за оптимизацију јачине сигнала линеарне поларизације. В60 пружа стално укључене, бескомпромисне перформансе са највишим квалитетом и поузданошћу веза на мору. В60 је врхунски избор за поморце који траже комерцијално искуство широкопојасног приступа са компактним, робусним и исплативим решењем.
Specifications
| МОДЕЛ | v60 |
|---|---|
| ДЕО # | V1-60 |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ИНТЕРНЕТ |
| МАРКА | INTELLIAN |
| НЕТВОРК | VSAT |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | МАРИТИМЕ |
| ВРСТА ПРИБОРА | ANTENNA |
| АНТЕННА СИЗЕ | 60 cm (23.6 inch) |
| ТЕЖИНА | 59,5 kg (131,2 livres) |
| RADOME HEIGHT | 84.5 cm (33.3 inch) |
| RADOME DIAMETER | 78 cm (30.7 inch) |
| POLARIZATION | Cross-pol and Co-pol as standard |
| AZIMUTH RANGE | Unlimited |
| ELEVATION RANGE | -10° ~ 100° |
| CROSS-LEVEL RANGE | Up to ±30° |
Write a Review