Интеллиан в60 је поморски ВСАТ антенски систем Ку-појаса од 60 цм са компактним дизајном радаре који омогућава мањим пловилима да се уклопе у системе са ограниченим простором. Са својом 3-осном стабилизацијском платформом, в60 има супериорне перформансе праћења које су скоро једнаке ВСАТ антенском систему од 1 метра. В60 се може конфигурисати за СЦПЦ, широкопојасне или хибридне сателитске мреже. Погодан је за брзи интернет, ажурирање времена и графикона, е-пошту, пренос датотека и слика, видео конференцију, ВоИП, ВПН-ове и резервну копију базе података. В60 је дизајниран и направљен да задовољи или превазиђе индустријске и војне стандарде за вибрације, ударце и електромагнетну компатибилност како би се осигурала највећа поузданост у најтежим условима на мору.
В60 има неограничен опсег азимута за континуирано праћење без одмотавања каблова у антени. Широки распон надморске висине од -10? до 100? омогућава в60 да има беспрекоран пријем сигнала док пловило путује у близини Екватора или поларних региона. Са најједноставнијим дизајном за инсталацију и интерфејсом који је највише прилагођен кориснику који можете пронаћи на тржишту, в60 гарантује да ћете имати потпуно ново широкопојасно искуство на мору.
В60 има уграђен ГПС за брзу сателитску аквизицију и аутоматску контролу поларизације за оптимизацију јачине сигнала линеарне поларизације. В60 пружа стално укључене, бескомпромисне перформансе са највишим квалитетом и поузданошћу веза на мору. В60 је врхунски избор за поморце који траже комерцијално искуство широкопојасног приступа са компактним, робусним и исплативим решењем.
Specifications
| МОДЕЛ | v60Ka |
|---|---|
| ДЕО # | V4-6F-STC |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ИНТЕРНЕТ |
| МАРКА | INTELLIAN |
| НЕТВОРК | VSAT |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | МАРИТИМЕ |
| ВРСТА ПРИБОРА | ANTENNA |
| АНТЕННА СИЗЕ | 65 cm (25.6 inch) |
| ТЕЖИНА | 59,5 kg (131,2 livres) |
| RADOME HEIGHT | 103.0 cm (40.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 90 cm (35.5 inch) |
Write a Review