Беам ИнтеллиДОЦК 9555 – пакет Блуетоотх прикључне станице (9555ИД-СБ)
-
x
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
In stock
| ДЕО # | 9555ID-SB |
|---|---|
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ТЕЛЕФОН |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | 100% GLOBAL |
| МАРКА | BEAM |
| НЕТВОРК | IRIDIUM |
| СЕРВИС | IRIDIUM VOICE |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | FIXED, МАРИТИМЕ, ВЕХИЦУЛАР |
| ВРСТА ПРИБОРА | BUNDLE |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| КОМПАТИБИЛНО СА | IRIDIUM 9555 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ЦОНСТЕЛЛАТИОН | 66 САТЕЛИТА |
| ЛЕНГТХ | 20 cm (7.9") |
| ВИДТХ | 7.5 cm (3") |
| ДУБИНА | 6.5 cm (2.6") |
| ТЕЖИНА | 0.32 kg |
У кутији:
Беам ИнтеллиДОЦК 9555
Челични носач за монтирање на рам
Интерфејс и каблови за напајање
Упутство за коришћење
Инсталација за кориснике