Беам ИсатДоцк ЛИТЕ за Инмарсат ИсатПхоне Про (ИСД ЛИТЕ)
In stock
- МАРКА:
- BEAM
- МОДЕЛ:
- ISD LITE
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦИ
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Inmarsat-Beam-IsatPhone-Lite
Беам ИсатДоцк ЛИТЕ за Инмарсат ИсатПхоне Про (ИСД ЛИТЕ)
Беам ИсатДоцк ЛИТЕ за Инмарсат-ов ИсатПхоне Про омогућава полутрајну инсталацију на различитим апликацијама где је потребан лак приступ стандардним гласовним и *дата услугама за копнене и морске апликације.
ИсатДоцк ЛИТЕ омогућава ИсатПхоне Про да буде увек укључен и спреман да прима долазне позиве, на које се може одговорити преко Блуетоотх прибора или опционог слушалице за приватност. ИсатПхоне Про слушалица, безбедно се уклапа у Доцк који се такође може закључати кључем, остале карактеристике укључују пуњење телефона, УСБ * порт за податке, уграђени звоно и омогућава да се антена и напајање трајно повежу са Доцк-ом спремним за употребу. ИсатПхоне Про слушалица се лако убацује и уклања притиском на дугме на врху прикључне станице, што га чини веома лаким за коришћење ван прикључне станице када је то потребно.
Specifications
| МОДЕЛ | ISD LITE |
|---|---|
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ТЕЛЕФОН |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| МАРКА | BEAM |
| НЕТВОРК | INMARSAT |
| СЕРВИС | INMARSAT VOICE |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | FIXED, МАРИТИМЕ, ВЕХИЦУЛАР |
| ВРСТА ПРИБОРА | DOCKING STATION |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | L BAND (1-2 GHz) |
| КОМПАТИБИЛНО СА | ISATPHONE PRO |
Feature
Беам ИсатДоцк ЛИТЕ карактеристике
• Одржава телефон увек напуњеним
• Подесиво уграђено звоно
• Статус ЛЕД са подесивом осветљеношћу
• Укључује универзални носач за РАМ
• Подршка за глас и податке
• Опциона слушалица за приватност
• Танак дизајн
• Висококвалитетна АБС пластика
• Једноструки механизам за уметање
• Водилице за уметање
• Отпуштање једног дугмета
• Закључавање кључем
• Универзалне могућности монтаже
• Робусна ГСПС/ГПС антенска веза
• Приступачна контролна дугмад
• 24 месеца гаранције
What's included
Шта је укључено:
• ИсатДоцк ЛИТЕ
• Универзални носач за монтирање (РАМ)
• Кључ за закључавање слушалице
• 10-32В ДЦ кабл за напајање
• Упутство за употребу
• Водич за брзи почетак