Сателитски телефон Инмарсат ИсатПхоне 2
In stock
- МАРКА:
- INMARSAT
- МОДЕЛ:
- ISATPHONE 2
- ORIGIN:
- Шпанија
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦИ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Inmarsat-IsatPhone-2-Handset
- Buy 2 for 716,21 € 716,21 € each and save 2%
- Buy 5 for 708,90 € 708,90 € each and save 3%
- Buy 10 for 694,29 € 694,29 € each and save 5%
Инмарсат-ов ручни сателитски телефон нове генерације одржаће вас повезани на најекстремнијим и удаљеним локацијама.
Робусна слушалица, трајање батерије без премца, одличан квалитет гласа и поузданост коју очекујете од водећег светског провајдера мобилних сателитских комуникација - ИсатПхоне 2 пружа све.
Спреман. Поуздан. Робустан.
ИсатПхоне 2 нове генерације придружује се ИсатПхоне Про-у у нашем портфолију ручних сателитских телефона – доносећи више избора купцима који желе поузданост коју Инмарсат пружа.
ИсатПхоне 2 је тежак телефон за тежак свет. Робусни телефон је дизајниран да се носи са свиме што природа може да му баци - од ужарене топлоте до ледених експлозија, пустињских пешчаних олуја или монсунске кише. Нуди век трајања батерије без премца – 8 сати разговора и до 160 сати у режиму мировања.
Заједно, дизајн и могућности ИсатПхоне 2 – укључујући безбедносне карактеристике – чине га идеалним за најзахтевније кориснике у секторима као што су цивилна управа, нафта и гас, невладине организације и медији.
Спреман
Брза мрежна регистрација за мање од 45 секунди
8 сати разговора и до 160 сати приправности
Једноставан за употребу на више језика
Поуздан
Ради преко Инмарсат-ових И-4 глобалних геостационарних сателита, обезбеђујући стабилност позива и поуздану мрежну везу
Висок квалитет гласа
Робустан
Ради на -20°Ц до +55°Ц
Отпоран на прашину, прскање и ударце (ИП65, ИК04)
Толеранција влаге од 0 до 95 процената
Трансфлективни екран високе видљивости, отпоран на огреботине, читљив на јаком сунцу
Видео водич за Исатпхоне 2
НАПОМЕНА: Исатпхоне 2 није поуздан у екстремним северним или планинским областима. За кориснике на Аљасци, Јукону, СЗТ, Нунавуту, северном Онтарију и северном Квебеку погледајте сателитске телефоне Иридиум 9555 или Иридиум 9575 .
Specifications
| UPC | 0885562000343 |
|---|---|
| HS CODE | 85176200 |
| ИСПОРУКА ИЗ | CALGARY, AB, CANADA |
| МОДЕЛ | ISATPHONE 2 |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ТЕЛЕФОН |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| МАРКА | INMARSAT |
| НЕТВОРК | INMARSAT |
| СЕРВИС | INMARSAT VOICE |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | ХАНДХЕЛД |
| ВРСТА ПРИБОРА | HANDSET |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | L BAND (1-2 GHz) |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -20°C to 55°C |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| ПОДРЖАНИ ЈЕЗИЦИ | ENGLISH, ARABIC, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| КАРАКТЕРИСТИКЕ | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| ЦОНСТЕЛЛАТИОН | 3 САТЕЛИТА |
| ВРЕМЕ РАЗГОВОРА | UP TO 8 HOURS |
| ВРЕМЕ НА ЧЕКАЊУ | UP TO 160 HOURS |
| ЛЕНГТХ | 169 mm (6.7") |
| ВИДТХ | 75 mm (3″) |
| ДУБИНА | 36 mm (1.4″) |
| ТЕЖИНА | 318 grams (11.2 oz) |
What's included
Шта је укључено
- Исатпхоне 2 слушалица
- Пуњива батерија
- Мрежни универзални АЦ пуњач са 4 адаптера
- Ауто пуњач – 10-30 волти
- Мицро УСБ кабл
- Жичане слушалице без употребе руку
- Наруквица
- Водич за брзи почетак (8 језика)
- Гарантна документација
- Подржава УСБ меморијски уређај
- Футрола
Мапа покривености Инмарсат Исатпхоне

Ова мапа је илустративна за покривеност ИсатПхоне-ом. Не даје гаранцију за степен могућности услуге. Од новембра 2013. покривеност Алпхасат-ом даје приоритет рефион северно од 44,5 степени јужно, и може да деградира јужно од ове географске ширине. Покривеност Исатпхоне-ом у јуну 2015.