Иридиум 9555Н сателитски телефон (БПКТН1901)
In stock
- МАРКА:
- IRIDIUM
- МОДЕЛ:
- 9555N
- ДЕО #:
- BPKTN1901
- ORIGIN:
- Тајланд
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦИ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9555-Satellite-Phone
Specifications
| UPC | 609728382551 |
|---|---|
| HS CODE | 85176200 |
| ИСПОРУКА ИЗ | ARIZONA, USA, CALGARY, AB, CANADA, DUBLIN, IRELAND |
| МОДЕЛ | 9555N |
| ДЕО # | BPKTN1901 |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ТЕЛЕФОН |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | 100% GLOBAL |
| МАРКА | IRIDIUM |
| НЕТВОРК | IRIDIUM |
| СЕРВИС | IRIDIUM VOICE |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | ХАНДХЕЛД |
| ВРСТА ПРИБОРА | HANDSET |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | L BAND (1-2 GHz) |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| ДАТА СПЕЕД | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| ПОДРЖАНИ ЈЕЗИЦИ | ENGLISH, ARABIC, CZECH, CHINESE, DANISH (DANSK), DUTCH (NEDERLANDS), FINNISH (SUOMI), FRENCH, GERMAN, GREEK, HEBREW, HUNGARIAN, ITALIAN, JAPANESE, KOREAN, NORWEGIAN (NORSK), POLISH, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, SWEEDISH, TURKISH |
| КАРАКТЕРИСТИКЕ | PHONE, TEXT MESSAGING, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL*** |
| ЦЕРТИФИКАЦИЈЕ | IRIDIUM CERTIFIED, FCC, INDUSTRY CANADA |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| ЦОНСТЕЛЛАТИОН | 66 САТЕЛИТА |
| ВРЕМЕ РАЗГОВОРА | UP TO 4 HOURS |
| ВРЕМЕ НА ЧЕКАЊУ | UP TO 30 HOURS |
| ЛЕНГТХ | 143 mm |
| ВИДТХ | 55 mm |
| ДУБИНА | 30 mm |
| ТЕЖИНА | 266 grams (9.4 oz) |
Feature
Карактеристике Иридиум 9555
Индустријски дизајн за неупоредиву издржљивост
Компактан физички отисак за поједностављену преносивост
Интуитивно корисничко сучеље за функционалност ван кутије
Побољшана могућност слања СМС порука и е-порука
Интегрисани спикерфон
Слушалице и хандс-фрее могућност
Унутрашња антена
Мини-УСБ порт за пренос података и подршка за телефон као модем
21 подржан језик менија
Приказ
200 карактера осветљен графички дисплеј
Мерачи јачине звука, сигнала и батерије
Осветљена тастатура отпорна на временске услове
Цаллинг Феатурес
Интегрисани спикерфон
Брзо се повежите са Иридиум говорном поштом
Могућност двосмерног СМС-а и кратке е-поште
Међународни приступни код који се може унапред програмирати (00 или +)
Поштанско сандуче за гласовне, нумеричке и текстуалне поруке
Избор звона и тонова упозорења (8 избора)
Меморија
Интерни адресар са 100 уноса, са капацитетом за више телефонских бројева, адреса е-поште и белешки
Адресар СИМ картице са капацитетом од 155 уноса
Историја позива задржава примљене, пропуштене и упућене позиве
Функције контроле употребе
Тајмери позива које могу да конфигуришу корисници за управљање трошковима
Закључавање тастатуре и ПИН закључавање за додатну сигурност
What's included
Мапа глобалне покривености Иридијума

Иридиум испоручује основне комуникационе услуге ка и из удаљених подручја где није доступан ниједан други облик комуникације. Покрећена јединствено софистицираном глобалном констелацијом од 66 умрежених сателита у ниској орбити (ЛЕО), Иридиум® мрежа обезбеђује висококвалитетне гласовне и податковне везе преко целе површине планете, укључујући дисајне путеве, океане и поларне регионе. Заједно са својим екосистемом партнерских компанија, Иридиум испоручује иновативан и богат портфолио поузданих решења за тржишта која захтевају заиста глобалну комуникацију.
На само 780 километара од Земље, близина Иридијумове ЛЕО мреже значи покривеност од пола до пола, краћу путању преноса, јаче сигнале, мању латенцију и краће време регистрације него код ГЕО сателита. У свемиру, сваки Иридиум сателит је повезан са до четири друга, стварајући динамичку мрежу која усмерава саобраћај између сателита како би се обезбедила глобална покривеност, чак и тамо где традиционални локални системи нису доступни.