Интеллиан и2 Марине Сателитски ТВ систем са МИМ за Дисх Нетворк и Белл ТВ (Б4-И2ДН)
In stock
- МАРКА:
- INTELLIAN
- МОДЕЛ:
- i2
- ДЕО #:
- B4-I2DN
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i2-System-B3-I2DN
Интеллиан и2 Марине Сателитски ТВ систем за Дисх Нетворк и Белл ТВ (Б3-И2ДН)
Интеллиан и2 је први на свету компактан сателитски ТВ систем високих перформанси са револуционарним интегрисаним ХД и ТриСат™ модулом за аутоматско пребацивање сателита. Ова најсавременија функционалност омогућава наутичарима врхунско емитовање програма високе дефиниције (ХД) и стандарда (СД) од водећих провајдера сателитских ТВ услуга без икаквих додатних алата за конверзију, кабловског ожичења и трошкова.
и2 је пожељан избор за мања пловила од 25 стопа са својом лаганом антеном (9,8 лбс), малим отиском за монтажу (13") и моћним карактеристикама дизајна. Са својим иновативним, патентираним Виде Ранге Сеарцх (ВРС®) и динамичким зраком Технологије нагиба (ДБТ®), и2 увек може да одржи највећу доступну јачину сигнала и обезбеди кристално јасан ТВ пријем. Интеллианова суперефикасна антена пречника 13" обезбеђује константан, неприметан пријем док је пловило у клизању, на сидру, у вожњи дуж обале или крстарења пучином. и2 ТВРО 2-осна антена има уграђени ГПС систем који може убрзати време хватања сателитског сигнала када други чамци остану са поруком „ТРАЖИ СЕ САТЕЛИТ“ на свом ТВ екрану!
У пакету са Интеллиан-овом новом интелигентном антенском контролном јединицом (АЦУ), наутичари добијају комплетно решење „кључ у руке“ дизајнирано за једноставност и лакоћу. и2 АЦУ има уграђену, унапред програмирану глобалну сателитску библиотеку за ДирецТВ. Интеллианов ексклузивни мулти-сателитски интерфејс модул* (МИМ), омогућава да се гледају чак три различита сателита одједном, са различитих локација на броду, АЦУ подржава аутоматско пребацивање сателита директно са вашег даљинског управљача баш као код куће.

Specifications
| ИСПОРУКА ИЗ | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| МОДЕЛ | i2 |
| ДЕО # | B4-I2DN |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | SATELLITE TV |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| МАРКА | INTELLIAN |
| НЕТВОРК | BELL TV, BRAZIL CLARO, DIRECTV, DIRECTV LATIN AMERICA, DISH NETWORK |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | МАРИТИМЕ |
| ВРСТА ПРИБОРА | ANTENNA |
| АНТЕННА СИЗЕ | 33 cm (13 inch) |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | Ku BAND |
| ЦЕРТИФИКАЦИЈЕ | CE COMPLIANCE, FCC |
| ТЕЖИНА | 4,5 kg (9,5 lb) |
| RADOME HEIGHT | 38 cm (15.0 inch) |
| RADOME DIAMETER | 37 cm (14.6 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | VERTICAL / HORIZONTAL |
| MINIMUM EIRP | 51 dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 10° ~ 80° |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 60° / sec |
| TURNING RATE | 60° / sec |
| RF OUTPUT | DUAL OUTPUT |
Feature
Интеллиан и2 карактеристике
Потпуно аутоматизован систем
Функција аутоматске претраге и идентификације сателита
Стабилизација са 2 осе омогућава праћење велике брзине
Антена високих перформанси
Параболична антена пречника 33 цм (13 инча) за пријем сателитских сигнала Ку-Банд
Кружна или линеарна поларизација у зависности од региона и изабраног ЛНБ-а
Уграђени ХД модул за Ку-банд ХД ТВ пријем
иК² Куицк&Куиет℠ технологија
иК² технологија вам омогућава да брзо подесите, одржавате солидну блокаду сигнала и уживате у омиљеним ТВ програмима у тихој удобности
Алгоритам за претрагу широког опсега (ВРС) пружа најбрже аквизицију сигнала доступног било где
Технологија Динамиц Беам Тилтинг (ДБТ) користи интелигентну анализу снопа у реалном времену како би осигурала врхунско праћење сигнала док елиминише наметљиву позадинску буку коју доживљавају конвенционалне антене
Контролна јединица антене
Интуитивне контроле и дигитални сателитски приказ информација на АЦУ
Аутоматска ажурирања и дијагностика преко Аптуса
Једноставна брза референца статуса антене
Могућност вишеструких пријемника
Више пријемника и телевизора може се повезати помоћу вишеструког прекидача или Интеллиан МИМ (Мулти-Сателлите Интерфаце Модуле)
Користећи МИМ, главни пријемник се може изабрати за контролу циљног сателита
У Северној Америци, када користите Дисх или Белл ТВ, потребан је МИМ, који омогућава аутоматско пребацивање сателита са даљинског управљача баш као код куће
Интерфејс за екстерни НМЕА 0183 ГПС интерфејс
Стандардни НМЕА интерфејс који омогућава власнику пловила да користи посебан ГПС систем додатно скраћујући почетно време претраге
Цомпацт Сизе
Пречник антенског радара 37 цм (14,6 инча).
Веома лагана антена тежи мање од 4,5 кг (10 фунти)
Трогодишња глобална гаранција
Водећи у индустрији 3-годишња гаранција на делове и израду са 2-годишњом гаранцијом на рад за све антенске системе, осигуравајући безбрижност са вашим улагањем у хардвер
Нова политика гаранције (3 године делова и 2 године рада) важи само за производе купљене након 1. јануара 2017.
What's included
Шта је укључено
Сви сателитски системи стандардно укључују следеће делове
- Антена и радом 33 цм (13 инча) рефлектор и ЛНБ
- АЦУ (Контролна јединица антене)
- Програм ПЦ контролера (укључен ЦД са софтвером)
- Упутство за инсталацију и рад
- Шаблон за монтажу
- Водич за брзу инсталацију
Инсталациони комплет
- АЦУ носач за монтажу на сто × 2ЕА
- 15 м (49) фт × 1ЕА Антенна-АЦУ РГ6 коаксијални кабл
- 3 м (10 фт) × 1ЕА АЦУ-ИРД РГ6 коаксијални кабл
- 10 м (33 фт) × 1ЕА ДЦ кабл за напајање
- 1,8 м (6 стопа) × 1ЕА ПЦ серијски кабл
- Конектори и завртњи
Интеллиан и2 мапе покривености




