Интеллиан и4 амерички поморски сателитски ТВ систем са рефлектором од 45 цм (17,7 инча) и ЛНБ-ом за све Америке (Б4-409АА)
In stock
- МАРКА:
- INTELLIAN
- МОДЕЛ:
- i4
- ДЕО #:
- B4-409AA
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i4-System-B3-401S
Интеллиан и4 поморски сателитски ТВ систем (Б4-409АА)
Својим робусним, поузданим и издржљивим дизајном, Интеллиан и4 и и4П пружају врхунске перформансе да остану закључани на сигналу. Једноставна инсталација и АЦУ прилагођен кориснику повезује наутичаре са врхунском сателитском ТВ забавом док су на сидру, крстарењем великом брзином или у условима немирног мора. Елегантан и углађен дизајн куполе и4/и4П чини га савршеним за пловила преко 50 стопа.
Са својим ексклузивним инжењерским иновацијама у технологији претраживања широког домета (ВРС) и динамичког нагиба зрака (ДБТ), и4/и4П може постићи најпрецизније перформансе праћења и највећи пријем сигнала без потребе за крхким или сувишним сензором покрета. Уграђени ГПС систем може убрзати време претраге и аквизиције сателита.
Револуционарне и иновативне карактеристике дизајна и4/и4П укључују уграђене ХД и ТриСат модуле уграђене у контролну јединицу антене (АЦУ), као и унапред програмирану глобалну сателитску библиотеку. Ово наутичарима нуди сателитске ТВ емисије високе дефиниције (ХД) од водећих провајдера сателитских ТВ услуга без икаквих додатних алата за конверзију и кабловских каблова. Са Интеллиан-овим ексклузивним МИМ-ом, наутичари могу да уживају у промени канала помоћу даљинског управљача за аутоматско пребацивање са онве програма на други, баш као код кућног система. Погледајте водич за инсталацију ДИСХ Нетворк МИМ за више детаља.
За једноставну и флексибилну инсталацију и рад, и4/и4П подржава стандардне Дуал и Куад ИРД везе са једним каблом између антене и контролне јединице антене (АЦУ). Овај једноставан и моћан систем произведен је у складу са најригорознијом провером квалитета ИСО 9001:2001.
Поред тога, и4П модел обезбеђује уграђени систем аутоматске контроле угла нагиба за одржавање оптималне јачине сигнала и повећање квалитета сателитског пријема у областима са слабом покривеношћу сателитским сигналом.
Популарна величина са већим перформансама
Пречник рефлектора 45 цм са покривеношћу широм земље за Северну Америку, Европу и регионалне услуге широм света.
Брже добијање сигнала
Интеллиан-ов ексклузивни алгоритам за претрагу широког опсега (ВРС) омогућава антени да претражује, проналази и закључава сигнал са невероватном брзином и прецизношћу.
Једноставна и лака инсталација
Са једним каблом за повезивање антене и АЦУ, Интеллиан и4/и4П системи се брзо и лако инсталирају. Наш напредни АЦУ је дизајниран тако да захтева минимално подешавање како бисте могли да почнете да уживате у ТВ програмима на свом броду за трен ока.
Бежично повезивање и Аптус мобиле
Уграђени Ви-Фи омогућава бежично повезивање АЦУ-а. Рачунари, лаптопови и паметни телефони се могу користити за повезивање на АЦУ и бежично праћење, контролу и промену подешавања система. Интеллиан Аптус мобиле је доступан за преузимање за приступ АЦУ преко Ви-Фи мреже и управљање антеном са њиховог иПхоне, иПад или других мрежних уређаја. иПхоне и иПад су регистровани заштитни знакови компаније Аппле Инц.
Укључите своје омиљене ХДТВ канале
Интеллиан-ов и4/и4П обезбеђује ХД канале из Ку-банда. ХД модул је уграђен у контролну јединицу антене Интеллиан и4/и4П за беспрекорну интеграцију и једноставну инсталацију.
Уграђен ГПС
Интеллиан и4/и4П укључује уграђени ГПС за лакши рад и брже добијање сигнала. Омогућава и4/и4П да има већу прецизност и лак рад где год да пловило плови.
Операција прилагођена кориснику
Антенска контролна јединица (АЦУ), која се испоручује као подразумевани пакет, пружа вам једноставан рад за различите функције.

Specifications
| ИСПОРУКА ИЗ | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| МОДЕЛ | i4 |
| ДЕО # | B4-409AA |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | SATELLITE TV |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| МАРКА | INTELLIAN |
| НЕТВОРК | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | МАРИТИМЕ |
| ВРСТА ПРИБОРА | ANTENNA |
| АНТЕННА СИЗЕ | 45 cm (17.7 inch) |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | Ku BAND |
| ЦЕРТИФИКАЦИЈЕ | CE COMPLIANCE, FCC |
| ТЕЖИНА | 11,6 kg (25,5 lb) |
| RADOME HEIGHT | 54 cm (21.2 inch) |
| RADOME DIAMETER | 50 cm (19.7 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | RHCP / LHCP, VERTICAL / HORIZONTAL |
| MINIMUM EIRP | 48 dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 0° ~ 90° |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 50º / sec |
| TURNING RATE | 50º / sec |
| VESSEL SIZE | 35 - 60 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Feature
Интеллиан и4 системске карактеристике
- Функција аутоматске претраге и идентификације сателита
- Стабилизација са 2 осе омогућава праћење велике брзине
Антена високих перформанси
- Параболична антена пречника 45 цм (17,7 инча) за пријем сателитских сигнала Ку-појаса
- Кружна или линеарна поларизација у зависности од региона и изабраног ЛНБ-а
- Уграђени ХД модул за Ку-банд ХД ТВ пријем
Интеллиан-ова патентирана Куицк&Куиет℠ технологија (иК²)
- иК² технологија вам омогућава да брзо подесите, одржавате солидну блокаду сигнала и уживате у омиљеним ТВ програмима у тихој удобности
- Алгоритам за претрагу широког опсега (ВРС) пружа најбрже аквизицију сигнала доступног било где
- Технологија Динамиц Беам Тилтинг (ДБТ) користи интелигентну анализу снопа у реалном времену како би осигурала врхунски квалитет сигнала док елиминише наметљиву позадинску буку која се јавља код конвенционалних антена
Контролна јединица антене
- Интуитивне контроле са дигиталним екраном информација на АЦУ
- Бежична аутоматизована ажурирања и дијагностика преко Аптус ПЦ-а и Аптус Мобиле-а
- ДЦ излазни порт за лако напајање Интеллиан МИМ-а или Схав декодерског модула
Могућност вишеструких пријемника
- Више пријемника и телевизора може се повезати помоћу вишеструког прекидача или Интеллиан МИМ (Мулти-Сателлите Интерфаце Модуле)
- Користећи МИМ, главни пријемник се може изабрати да контролише циљни сателит
- У Северној Америци, када користите Дисх или Белл ТВ, МИМ је неопходан, који омогућава аутоматско пребацивање сателита са даљинског управљача баш као код куће
Уграђени ГПС и НМЕА 0183 интерфејс
- и3 укључује уграђени ГПС унутар антенске јединице за брже добијање сигнала
- Бродски ГПС се такође може повезати преко НМЕА 0183 порта на задњем панелу АЦУ-а
Елегантна величина профила за радоме
- 50 цм (19,7 инча) пречник радаре антене
- Антена тежи мање од 11,6 кг (25,5 фунти)
Трогодишња глобална гаранција
- Водећи у индустрији 3-годишња гаранција на делове и израду са 2-годишњом гаранцијом на рад за све антенске системе, осигуравајући безбрижност са вашим улагањем у хардвер
What's included
Шта је укључено
Сви сателитски системи стандардно укључују следеће делове
- Антена и радом 45 цм (18 инча) рефлектор и ЛНБ
- АЦУ (Контролна јединица антене)
- Програм ПЦ контролера (укључен ЦД са софтвером)
- Упутство за инсталацију и рад
- Шаблон за инсталацију
- Водич за брзу инсталацију
Инсталациони комплет
- АЦУ носач за монтажу на сто × 2ЕА
- 15 м (49) фт × 1ЕА Антенна-АЦУ РГ6 коаксијални кабл
- 3 м (10 фт) × 1ЕА АЦУ-ИРД РГ6 коаксијални кабл
- 10 м (33 фт) × 1ЕА ДЦ кабл за напајање
- 1,8 м (6 стопа) × 1ЕА ПЦ серијски кабл
- Конектори и завртњи
Интеллиан и4 мапе покривености





