Интеллиан и9В 2-осни глобални морски сателитски ТВ систем са антеном од 85 цм (33,5") и ЛНБ-ом ВорлдВиев (Б4-919В2)
In stock
- МАРКА:
- INTELLIAN
- МОДЕЛ:
- i9W
- ДЕО #:
- B4-919W2
- ORIGIN:
- Јужна Кореја
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 1 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i9W-System-B4-911W2
Компатибилност глобалних сателитских услуга
Интеллиан и9В пружа врхунску погодност за повезивање са хиљадама бесплатних ТВ, Паи ТВ, стандардне и високе дефиниције програма широм света са једним ЛНБ модулом који укључује више (8) ЛО фреквенција.
Хандс-фрее ВорлдВиев™ ЛНБ модул
2. генерација, ВорлдВиев ЛНБ модул је најновија иновација компаније Интеллиан. За разлику од других ТВРО системских ЛНБ-ова са стабилношћу од ±1000 кХз, Интеллиан ВорлдВиев ЛНБ модул је изграђен на највишој стабилности од ±10 кХз који има 100 пута већу прецизност и већу осетљивост на сигнал.
Поред тога, овај ЛНБ модул прима вишепојасни и мултиполаризациони сателитски ТВ сервис широм света. Стога, наутичари не морају ручно да мењају ЛНБ унутар антенске куполе сваки пут када пловило пређе у други регион сателитске услуге.
ДВБ-С2 дигитални ТВ пријем
Неке од ХД ТВ услуга су прешле на ДВБ-С2 и биће их више у будућности. Захваљујући Интеллиан-овој револуционарној ДВБ-С2 дигиталној ТВ технологији, сада наутичари могу да уживају у својој омиљеној ДТХ (Дирецт То Хоме) забави на мору, баш као код куће.
Глобална сателитска библиотека
и9В укључује унапред програмирану глобалну сателитску библиотеку која омогућава наутичарима да изаберу жељени сателит док путују из региона у регион. Када је сателит одабран, ВорлдВиев ЛНБ модул ће се аутоматски пребацити на одговарајућу локалну фреквенцију да би примио сигнал.
Бежично повезивање и Аптус мобиле
Уграђени Ви-Фи омогућава бежично повезивање АЦУ-а. Рачунари, лаптопови и паметни телефони се могу користити за повезивање на АЦУ и бежично праћење, контролу и промену подешавања система. Интеллиан Аптус мобиле је доступан за преузимање за приступ АЦУ преко Ви-Фи мреже и управљање антеном са њихових иПхоне, иПад или других мрежних уређаја. иПхоне и иПад су регистровани заштитни знакови компаније Аппле Инц.

Specifications
| МОДЕЛ | i9W |
|---|---|
| ДЕО # | B4-919W2 |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | SATELLITE TV |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| МАРКА | INTELLIAN |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | МАРИТИМЕ |
| ВРСТА ПРИБОРА | ANTENNA |
| АНТЕННА СИЗЕ | 85 cm (33.5 inch) |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | Ku BAND |
| ЦЕРТИФИКАЦИЈЕ | CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| ТЕЖИНА | 56,2 kg (124 lb) |
| RADOME HEIGHT | 121.0 cm (47.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 44dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | -15º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 30º / sec |
| TURNING RATE | 30º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Интеллиан и9В мапе покривености





