Интеллиан и9П Ауто Скев УС/Канадски морски сателитски ТВ систем (Б4-919АА)
In stock
- МАРКА:
- INTELLIAN
- МОДЕЛ:
- i9P
- ДЕО #:
- B4-919AA
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 1 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i9P-System-B4-919AA
Интеллиан и9П поморски сателитски ТВ систем (Б4-919АА)
Интеллиан и9П нуди најмоћније и најпоузданије сателитске ТВ пријеме за рекреативна и комерцијална пловила преко 80 стопа. Елегантан дизајн и9П савршено се уклапа у модерна модерна пловила.
Са својим патентираним иновацијама у технологији Виде Ранге Сеарцх (ВРС) и Динамиц Беам Тилтинг (ДБТ), чак и без сувишних сензора покрета, и9П увек може гарантовати кристално јасан пријем сателитске телевизије са звуком ЦД квалитета чак иу најтежим морским условима .
Најиновативнији дизајн и9П-а су интегрисани ХД и ТриСат модули у његовој контролној јединици. Ово чини и9П првим морским антенским ТВ системом у историји који омогућава наутичарима приступ стотинама ХДТВ канала водећих провајдера сателитских ТВ услуга без додатних алата за конверзију или кабловских каблова. Са Интеллиан МИМ-ом, наутичари могу да уживају у окретању канала путем аутоматског пребацивања сателита као код кућног система. Погледајте водич за инсталацију ДИСХ Нетворк МИМ-а за више детаља. Поред тога, ова контролна јединица пружа наутичарима интерактивну оперативну платформу преко свог софтвера за ПЦ контролер са веома љубазним корисничким интерфејсом и комплетном листом светске сателитске библиотеке.
и9П такође нуди интегрисани систем аутоматске контроле угла нагиба и високо прецизан ГПС систем који не само да убрзава време аквизиције сателитског сигнала, већ и побољшава квалитет сателитског пријема у областима са слабом покривеношћу сателитским сигналом.
Чврсто држите сигнал
Интеллиан-ов ексклузивни Динамиц Беам Тилтинг (ДБТ) користи под-рефлектор високих перформанси, који се стално прилагођава, који омогућава антени да остане најјачи сигнал у сваком тренутку док пловило крстари великом брзином.
Брже добијање сигнала
Интеллиан-ов ексклузивни алгоритам за претрагу широког опсега (ВРС) омогућава антени да претражује, проналази и закључава сигнал са невероватном брзином и прецизношћу.
Најмоћније перформансе
Пречник рефлектора 85 цм са покривеношћу широм земље за Северну и Јужну Америку, Европу и регионалне услуге широм света.
Укључите своје омиљене ХДТВ канале
Интеллианов и9П обезбеђује ХД канале из Ку-опсега. ХД модул је заправо уграђен у контролну јединицу антене Интеллиан и9П за беспрекорну интеграцију и једноставну инсталацију.
Уграђен ГПС
Интеллиан и9П укључује уграђени ГПС за лакши рад и брже добијање сигнала.
Бежично повезивање и Аптус мобиле
Уграђени Ви-Фи омогућава бежично повезивање АЦУ-а. Рачунари, лаптопови и паметни телефони се могу користити за повезивање на АЦУ и монитор, контролу и промену поставки система бежично. Интеллиан Аптус мобиле је доступан за преузимање за приступ АЦУ преко Ви-Фи мреже и управљање антеном са њихових иПхоне, иПад или других мрежних уређаја. иПхоне и иПад су регистровани заштитни знакови компаније Аппле Инц.
Све-у-једном систем
Аутоматски систем за контролу угла нагиба, ГПС и проширени опсег елевације који су обезбеђени као подразумевана опција омогућавају и9П да има побољшани пријем сигнала у областима са слабим покривањем сателитског сигнала и да има тачност и лак рад где год да пловило плови.

Specifications
| МОДЕЛ | i9P |
|---|---|
| ДЕО # | B4-919AA |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | SATELLITE TV |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| МАРКА | INTELLIAN |
| НЕТВОРК | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | МАРИТИМЕ |
| ВРСТА ПРИБОРА | ANTENNA |
| АНТЕННА СИЗЕ | 85 cm (33.5 inch) |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | Ku BAND |
| ЦЕРТИФИКАЦИЈЕ | CE COMPLIANCE, FCC |
| ТЕЖИНА | 56,2 kg (124 lb) |
| RADOME HEIGHT | 121.0 cm (47.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 44dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | -15º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 30º / sec |
| TURNING RATE | 30º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Feature
Потпуно аутоматизован систем
Аутоматско претраживање и идентификација сателита. Корачни мотори са 2 осе за стабилизацију постоља.
Енханцед Антенна
Високо ефикасна параболична антена од 34 инча омогућава 44дБВ минималног ЕИРП-а. РХЦП / ЛХЦП, вертикална / хоризонтална поларизација.
Алгоритам за претрагу широког опсега (ВРС).
Конкурентске методе траже уски пропусни опсег главног режња. Међутим, Интеллианов ексклузивни ВРС тражи широк спектар бочних режњева и скаче до главног режња, обезбеђујући брже сателитско снимање.
Потпуно аутоматизовано дигитално видео емитовање (ДВБ)
Идентификација ДВБ декодер са ЦПЛД омогућава идентификацију великом брзином.
Технологија динамичког нагиба снопа (ДБТ).
Подрефлектор велике брзине ротира се ван осе, проверава јачину сигнала 50 пута у секунди и компензује правац праћења. Мање померања главног рефлектора значи мање буке и продужава животни век производа.
Идентификација ДВБ-С2 сигнала
Идентификација велике брзине помоћу ДВБ-С2 декодера.
Нови тип антенске контролне јединице
• Лако се мењају и ажурирају информације о сателитима
• Једноставна провера статуса антене и аутоматска дијагноза
• Једноставна контрола антене помоћу ПЦ интерфејса
Аутоматска контрола поларизације (кошеног угла).
Аутоматски систем контроле нагиба (-90°~ +90°) за линеарну хоризонталну / вертикалну поларизацију.
Уграђени ГПС и НМЕА 0183 интерфејс порт
и9П укључује уграђени ГПС унутар антенске јединице за брже добијање сигнала. Бродски ГПС се такође може повезати преко НМЕА 0183 порта на задњем панелу АЦУ-а.
Интеллиан и9П мапе покривености





