Иридиум 9523Н Цоре Модуле
In stock
- МАРКА:
- IRIDIUM
- МОДЕЛ:
- 9523N
- ORIGIN:
- Тајланд
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦИ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9523-Core-Module
Иридиум 9523Н Цоре Модуле
Иридиумов најмањи, најлакши и најнапреднији модул за говор и податке икада, Иридиум Цоре 9523 помера границе глобалних комуникација. Одликује се поједностављеном интеграцијом и пружа моћне могућности, стварајући могућности за нове партнерске производе и нова тржишта широм света.
Иридиум Цоре 9523 је Иридиум најмањи, најлакши и најнапреднији модул за сателитски примопредајник гласа и података икада, који омогућава поједностављено глобално повезивање гласа и података преко најудаљеније мреже на свету.
Преко 90% компактнији од нашег претходног модела и са стандардизованим конекторима, лако се интегрише у нове партнерске производе како би досегао потрошачка и вертикална тржишта која су раније била недовољно опслужена – и покренула глобалну комуникацију на начине који се никада нису сматрали могућим.
Нове могућности
Од једноканалних или вишеканалних комуникационих платформи за поморска, авијациона и копнена тржишта мобилне телефоније до веома способних ручних паметних уређаја са побољшаним функцијама и сензора без надзора, Иридиум Цоре 9523 модул испоручује исплативу сателитску гласовну и дата комуникацију.
Моћне могућности
Иридиум Цоре 9523 подржава све Иридиум услуге гласа и података. Пружа способност потребну за развој иновативних комуникационих уређаја и технолошку кичму за апликације као што су ГПС и услуге засноване на локацији, Ви-Фи и Блуетоотх.
Поједностављена интеграција
Иридиум Цоре 9523 карактерише стандардизовани конектори, поједностављена ПЦБ интеграција и ултра компактни облик. Партнери могу лако да монтирају Иридиум Цоре 9523 директно на своју апликациону плочу – омогућавајући оптимизацију кроз заједничке компоненте и изворе напајања.
Specifications
| МОДЕЛ | 9523N |
|---|---|
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | SATELLITE M2M |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | 100% GLOBAL |
| МАРКА | IRIDIUM |
| НЕТВОРК | IRIDIUM |
| СЕРВИС | IRIDIUM SBD |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | AVIATION, МАРИТИМЕ, ВЕХИЦУЛАР |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, PERSONNEL & ASSET TRACKING, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| ЦЕРТИФИКАЦИЈЕ | CE COMPLIANCE, FCC, INDUSTRY CANADA, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ЦОНСТЕЛЛАТИОН | 66 САТЕЛИТА |
| ЛЕНГТХ | 70.44 mm |
| ВИДТХ | 36.04 mm |
| ДУБИНА | 8.9 mm |
| ТЕЖИНА | 32 grams |