Интеллиан и6/и6П/и6В/с6ХД празна купола и склоп основне плоче Празна купола и склоп основне плоче (С2-6110)
calcActive())">
In stock
- МАРКА:
- INTELLIAN
- МОДЕЛ:
- i6 EMPTY DOME
- ДЕО #:
- S2-6110
- ORIGIN:
- Јужна Кореја
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i6-Empty-Dome
1.396,10 €
Без ПДВ-а:
1.396,10 €
Без ПДВ-а:
Интеллиан и6/и6П/и6В/с6ХД празна купола и склоп основне плоче Празна купола и склоп основне плоче (С2-6110)

Specifications
| ИСПОРУКА ИЗ | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| МОДЕЛ | i6 EMPTY DOME |
| ДЕО # | S2-6110 |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | SATELLITE TV |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| МАРКА | INTELLIAN |
| НЕТВОРК | BELL TV, BRAZIL CLARO, DIRECTV, DIRECTV LATIN AMERICA, DISH NETWORK, SKY BRAZIL, TELUS SATELLITE TV |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | МАРИТИМЕ |
| ВРСТА ПРИБОРА | DOME |
| АНТЕННА СИЗЕ | 37 cm (14.6 inch) |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| RADOME HEIGHT | 70 cm (27.6 inch) |
| RADOME DIAMETER | 72 cm (28.3 inch) |
Support
Интеллиан и3 подршка
ИНТЕЛЛИАН и3 ПОДАТАКА
ИНТЕЛЛИАН и3 ПРИРУЧНИК
ИНТЕЛЛИАН и3 ВОДИЧ ЗА БРЗУ ИНСТАЛАЦИЈУ
Write a Review