Интеллиан т100К 3-осни глобални морски сателитски ТВ систем са антеном од 105 цм (41,3") и универзалним четвороструким ЛНБ-ом (Т3-111АКС)
In stock
- МАРКА:
- INTELLIAN
- МОДЕЛ:
- t100Q
- ДЕО #:
- T3-101AQS3
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-t100Q-TV-System
Интеллиан т100К 3-осни глобални морски сателитски ТВ систем са антеном од 105 цм (41,3") и универзалним четвороструким ЛНБ-ом (Т3-111АКС)
Оптимизовано за европско тржиште
Интеллиан пружа право решење за потребе европских купаца. Једноставно је, лако, поуздано и приступачно. За пловила којима ће можда бити потребна глобална ТВ покривеност у будућности, комплет за конверзију је такође доступан за ВорлдВиев ЛНБ модел.
Пријем ДВБ / ДВБ-С2 сигнала
Неке од ХД ТВ услуга су прешле на ДВБ-С2, а биће их још у будућности. Захваљујући Интеллиан-овој револуционарној ДВБ-С2 дигиталној ТВ технологији, сада наутичари могу да уживају у својој омиљеној ДТХ (Дирецт То Хоме) забави на мору, баш као код куће.
Интелигентна дистрибуција сигнала
Системи т-серије сада имају уграђени Куаттро комутациони модул, који интелигентно дистрибуира различите тонске сигнале на исправне портове на било ком застарелом мултипрекидачу инсталираном на целом броду. Нема потребе за реконфигурацијом било чега испод палубе осим АЦУ-а.
Глобална сателитска библиотека
Т110К укључује унапред програмирану глобалну сателитску библиотеку која омогућава наутичарима да изаберу жељени сателит док путују из региона у регион. Прелазак из једног региона у други је једноставан као неколико додира на дугме на вашем паметном телефону или таблету.
Наменски Етхернет порт за управљање
Етернет порт за управљање на предњој страни АЦУ омогућава директну и једноставну мрежну везу између ПЦ-а и АЦУ-а. Порт за управљање подразумевано подржава ДХЦП мрежну везу, омогућавајући аутоматске ИП конфигурације и брз приступ Интеллиан-овом решењу за даљинско управљање, Аптус Веб.
Бежично повезивање
Уграђени Ви-Фи омогућава да АЦУ буде бежично повезан и може се укључити и искључити помоћу прекидача. Било која врста бежичних уређаја као што су рачунари, лаптопови и паметни телефони могу се користити за повезивање на АЦУ и бежично надгледање, контролу и промену подешавања система
Specifications
| ИСПОРУКА ИЗ | SEOUL (SOUTH KOREA) |
|---|---|
| МОДЕЛ | t100Q |
| ДЕО # | T3-101AQS3 |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | SATELLITE TV |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| МАРКА | INTELLIAN |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | МАРИТИМЕ |
| ВРСТА ПРИБОРА | ANTENNA |
| АНТЕННА СИЗЕ | 105 cm (41.3 inch) |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ТЕЖИНА | 93,9 kg (207 lb) |
| RADOME HEIGHT | 151.0 cm (59.63 inch) |
| RADOME DIAMETER | 138 cm (54.3 inch) |